• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski
    • angielski

Zespół

Ewa Bogacz
Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

Jest psychologiem-seksuologiem, a także psychoterapeutą. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zaburzeń seksualnych. Przyjmuje pacjentów indywidualnych, ale także specjalizuje się w terapii par i małżeństw.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, z nastawieniem na znalezienie problemu i jego rozwiązanie.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami zgłaszającymi problemy natury seksualnej, w tym w terapii par, a także w pracy z osobami z problemami psychologicznymi oraz osobami poszukującymi satysfakcji życiowej.

Sylwia Michalczewska
Psycholog i seksuolog

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Znajduje się pod stałą superwizją u certyfikowanych superwizorów PTS. Prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne oraz seksuologiczne, a także terapię zaburzeń seksualnych – zarówno indywidualnie, jak też dla par.

Specjalizuje się również w prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży, w tym między innymi pomaga przy problemach związanych z onanizmem dziecięcym oraz w trudnościach seksualnych w okresie dojrzewania.

Prowadzi także konsultacje psychologiczne oraz terapię dzieci i młodzieży w zakresie wsparcia w przezwyciężaniu kryzysów życiowych i rozwojowych, trudnościami w nauce, treningu koncentracji uwagi, eliminowania zachowań agresywnych, zaburzeń nastroju.

W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii poznawczo-behawioralnej.

Anna Ciucias
Psycholog i Seksuolog

Jest psycholożką i seksuolożką. Prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zaburzeń seksualnych. Zajmuje się także interwencją kryzysową oraz psychoedukacją i szeroko rozumianymi kryzysami. Wspiera osoby LGBT+ (jest specjalistką rekomendowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii).

W swojej pracy stosuje techniki poznawczo-behawioralne oraz podejście skoncentrowane na rozwiązaniach TSR (ang. solution focused brief therapy – SFBT), którego celem jest towarzyszenie pacjentom w budowaniu rozwiązań.

Karolina Bogdan
Psycholog i Seksuolog

Jest psychologiem-seksuologiem. Zajmuje się prowadzeniem poradnictwa i konsultacji psychologicznych i seksuologicznych oraz terapią zaburzeń seksualnych. Współpracuje z pacjentami indywidualnymi, parami i małżeństwami.

W swojej pracy stosuje techniki terapii z nurtu integracyjnego, z podkreśleniem metod poznawczo-behawioralnych.

W kontakcie z klientem cechuje się otwartością, zrozumieniem i rzetelnym podejściem do indywidualnych i zróżnicowanych trudności.

Marta Zielińska
psycholog spec. seksuolog, edukatorka seksualna

Prowadzi konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, a także psychoedukację i edukację seksualną. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Konsultuje również rodziców, których niepokoją zachowania seksualne ich młodszych bądź nastoletnich dzieci oraz chcących świadomie i aktywnie wspierać ich zdrowy rozwój psychoseksualny.

W swojej pracy czerpie z nurtu humanistycznego, skupiając się przede wszystkim na aktualnie przeżywanych trudnościach czy dyskomforcie, dążąc ku poprawie jakości życia oraz relacji.

Michał Kopeć
Psychoterapeuta, Psycholog i Seksuolog

Pracuje z pacjentami doświadczającymi trudności związanych z seksualnością: dysfunkcji seksualnych (m.in. brak lub utrata pożądania, zaburzenia erekcji lub reakcji genitalnej, ból w trakcie stosunku), zaburzeń preferencji seksualnych (m.in. fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm), trudności relacyjnych i innych. Jego pacjentami są także pacjenci identyfikujący się jako LGBTQIA+, z którymi pracuje nad zaakceptowaniem bądź określeniem swojej orientacji seksualnej czy identyfikacji płciowej, oraz nad radzeniem sobie ze stresem mniejszościowym.

Agnieszka Łaniewska
dietetyk, psychodietetyk

Jako dietetyk i psychodietetyk specjalizuje się w dietetyce klinicznej, zaburzeniach gospodarki węglowodanowej jak np. insulinooporność, dietetyce sportowej. Bierze udział w specjalistycznych konferencjach, warsztatach w całej Polsce. Przygotowuje wykłady z zakresu zdrowego odżywiania. Wierzy, że edukacja do podstawa i trudne medyczne kwestie można przekazać w przyjemny i prosty sposób.

Swoją pracę opiera na indywidualnym podejściu i swobodnej komunikacji, co przekłada się na komfort pacjenta i dobre rezultaty.

Piotr Stasialovich
Piotr Stasialovich
Psycholog, seksuolog, psychotraumatolog, interwent kryzysowy

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, konsultacje seksuologiczne a także terapię seksualną. Terapię może prowadzić w języku polskim, a także w języku rosyjskim.

W swojej pracy wykorzystuje różne metody terapeutyczne dostosowując je do potrzeb pacjentów, opierając się w szczególności na nurcie Ericksonowskim oraz Katathym Imaginative Psychotherapie (KIP).

Marcin Walicki
Marcin Walicki
Psycholog, seksuolog

Jest psychologiem i seksuologiem. W swojej praktyce do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i ze zrozumieniem.

Prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i młodzież.

Karolina Langner
Karolina Langner
Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych. Prowadzi również psychoterapię osób z zaburzeniami osobowości, a także osób, które doświadczają chronicznego uczucia lęku, niepokoju i napięcia, czują się zagubione, mają mniej energii i obniżony nastrój, mają trudność w radzeniu sobie z emocjami i stresem oraz doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych, w tym w sferze seksualnej.

Terapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym.

Beata Rożek
Beata Rożek
Psycholog i seksuolog

Prowadzi diagnozę, konsultacje i poradnictwo jako psycholog i seksuolog, w tym  również terapię w obszarze związanym z życiem seksualnym, seksualnością, zaburzeniami seksualnymi oraz pozyskiwaniem satysfakcji seksualnej. Pracuje z osobami dorosłymi i z młodzieżą, zarówno w z osobami indywidualnymi, jak też z parami.

W swojej pracy skupia się na sytuacji pacjenta, poszukiwaniu indywidualnych metod prowadzących do rozwiązania jego problemu, wspierając się technikami terapii z nurtu integracyjnego, metodami poznawczo-behawioralnych oraz humanistycznymi związanymi z akceptacją i zaangażowaniem.

Maja Cegielska-Patyk
Maja Cegielska-Patyk
Psycholog i seksuolog

Maja Cegielska-Patyk jest psychologiem i seksuologiem. Prowadzi konsultacje i terapię zaburzeń seksualnych w kontakcie indywidualnym dla dorosłych. Bliskie są jej idee integracji w terapii, w swojej pracy łączy techniki z nurtu poznawczo-behawioralnego i gestalt.

Towarzyszy Pacjentom w drodze do samoakceptacji, swobodnej ekspresji i odzyskiwania radości oraz satysfakcji z życia seksualnego. Specjalizuje się w pomocy osobom poszukującym swojej tożsamości seksualnej i identyfikującym się jako LGBT+. Swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nadia Urbańska
Nadia Urbańska
Psycholog i seksuolog

Nadia Urbańska jest psychologiem i seksuologiem. Prowadzi konsultacje psychologiczne, seksuologiczne oraz terapie zaburzeń seksualnych. Pracuje zarówno z pacjentami indywidualnymi, jak i z parami, a także prowadzi konsultacje w sprawach dotyczących dzieci.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Małgorzata Kardasz
Małgorzata Kardasz
Psycholog i Seksuolog

Małgorzata Kardasz jest psychologiem i seksuologiem. Pracuje metodami nurtu poznawczo-behawioralnego, w którym kształci się na psychoterapeutkę. W szczególności bliska jest jej terapia akceptacji i zaangażowania.

Współpracuje z rodzinami, dziećmi  i młodzieżą oraz dorosłymi. Do kontaktu zaprasza osoby, które zmagają się m.in. z obniżonym nastrojem, zaburzeniami lękowymi, trudnościami z adaptacją w nowych (wymagających) sytuacjach, trudnościami relacyjnymi.

Magdalena Papiernik
Magdalena Papiernik
Psycholog i Seksuolog

Magdalena Papiernik jest psychologiem i seksuologiem, a także psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne. Pracuje z osobami, które napotkały w swoim życiu trudności – związane z obniżeniem nastroju, poczuciem lęku, problemami w sferze intymnej, lub też chcą pracować nad zmianą w swoim życiu.

W swojej pracy stawia na empatyczne podejście, otwartość i troskę o pacjentów. Pracuje zarówno dorosłymi, jak i z dziećmi i młodzieżą, a także z parami.

Call Now Button