• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Anna Połeć

Anna Połeć

Anna Połeć jest psychologiem i seksuologiem. Prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i młodzież. Pracuje także z parami. Prowadzi terapię zarówno w języku polskim, jak i po angielsku.

Pracuje z osobami, które odczuwają zmiany nastroju, mają kłopoty z szeroko pojętą emocjonalnością. Pomaga wyjść z kryzysów, nie jest jej obca praca z lękiem egzystencjalnym. Szczególnie interesuje ją tematyka uzależnień substancjalnych i behawioralnych. Pomaga osobom, które mierzą się z behawioralnym uzależnieniem od seksu lub pornografii, parom znajdującym się w kryzysie, osobom doświadczającym dysforii płciowej, nierozumiejącym swojej seksualności. Pracuje również z rodzicami, którzy mają trudności w zrozumieniu seksualności swoich dzieci.

W swojej pracy szczególną uwagę przywiązuje do relacji z  pacjentem. Łączy elementy różnych nurtów terapeutycznych. Blisko jej do myśli humanistycznej i psychodynamicznej. Jest osobą otwartą, empatyczną, starającą się przede wszystkim zrozumieć drugiego człowieka, wierząc, że z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba jednak podjąć pewien wysiłek i pracę nad sobą.

Ukończone szkoły
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w:
  • Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie,
  • Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień Szpitala Wolskiego w Warszawie.
Dyplomy i certyfikaty
Call Now Button