• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • Polish
  • English

Dietician Online

Chcesz zasięgnąć porady dietetyka, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Jeśli nie masz czasu na wizytę w gabinecie, możesz odbyć spotkanie z dietetykiem bez wychodzenia z domu. Konsultacje online to usługa dostosowana do osób, które z różnych względów preferują kontakt zdalny. Jeśli zatem nie masz możliwości lub chęci, by wyjść z domu, kontakt przez telefon, e-maila lub Skype ułatwi Ci zasięgnięcie porady dietetycznej w komfortowym otoczeniu.

Dietetyk online to specjalista, który poprowadzi konsultację na odległość w dogodny dla Ciebie sposób o wybranej porze. Pomoc uzyskasz wygodnie i dyskretnie z każdego miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Wystarczy odezwać się do nas i wybrać odpowiednią formę kontaktu, a dietetyk online posłuży swoją wiedzą i doświadczeniem. Wprowadź harmonię do swojego życia jeszcze dziś!

Dietetyk online - zakres usług

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, dietetyk online to specjalista, który Ci w tym pomoże. Nie tylko zmotywuje do działania i ułoży odpowiedni jadłospis, indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, ale również wesprze i doradzi w przypadku wątpliwości. Samodzielnie układane diety mogą być nie tylko nieadekwatne do potrzeb, ale też negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie – profesjonalne porady dietetyka online pomogą Ci uporać się z problemami i ułatwią osiągnięcie celu. Wiedza i doświadczenie, które posiadają nasi specjaliści, z pewnością będą pomocne, gdy zechcesz zaprowadzić w swoim życiu harmonię!

Dietetyk online – współpraca krok po kroku

Dietetyk online to osoba, która za pośrednictwem Internetu pomoże Ci wprowadzić do życia zdrowie. Dzięki indywidualnie dobranej diecie, zaleconym ćwiczeniom i nieustannemu wsparciu, możesz zaprowadzić realne zmiany. Jeśli chcesz skorzystać z usługi dietetyka lub nie masz pewności, że usługa ta spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na pomoc online, do wyboru masz e-mail, Skype lub rozmowę telefoniczną. Płatność za wszystkie z nich uiścisz wygodnie przez link przesłany na maila. W przypadku odwołania wizyty, kwotę zwrócimy na Twoje konto.

Podczas konsultacji, dietetyk online szczegółowo zapozna się z Twoimi potrzebami, wymaganiami i preferencjami. Istotne jest nie tylko podanie wieku i płci, ale też sytuacji zdrowotnej. Warto również wspomnieć o podejmowanej aktywności fizycznej i rodzaju wykonywanej pracy. Porady dietetyka online zostaną dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji. Pierwsza konsultacja rozpoczyna proces zmian, które mają za zadanie zrealizować Twój cel. Postaw na specjalistów z Poradni Harmonia, a regularne spotkania z pewnością zaowocują dobrą kondycją i zdrowiem!

Dietetyk online – dlaczego warto skorzystać z konsultacji

Dobry dietetyk nie tylko opracowuje dietę, ale też ma za zadanie nieustannie wspierać i pomagać w dążeniu do celu. Jego głównym zadaniem jest jednak dopasowanie jadłospisu do potrzeb indywidualnego organizmu. Pomoże Ci on zatem w przypadku:

 • bezskutecznego odchudzania się, które trwa od lat i nie przynosi pożądanego efektu,
 • walki z nadwagą lub otyłością,
 • zdiagnozowanych chorób, zaburzeń zdrowotnych i dolegliwości trawiennych,
 • niedawno przebytych zabiegów operacyjnych,
 • nietolerancji pokarmowych, alergii, zaburzeń odżywiania,
 • poprawienia samopoczucia,
 • intensywnych treningów,
 • gdy chcesz prowadzić zdrowy tryb życia.

Dieta jest dostosowywana indywidualnie – każdy z czynników, o którym opowiesz podczas wywiadu ma znaczenie. Jeśli regularnie wykonujesz badania, warto również o tym wspomnieć. Konsultacje mogą odbywać się regularnie lub tylko wtedy, gdy będziesz ich potrzebować. Po osiągnięciu założonego celu, możesz również na bieżąco korzystać z porad dietetyka i uzupełniać swoją wiedzę o pożyteczne porady. Wizyty online są pomocne również podczas ciąży i w przypadku postępujących chorób, do których trzeba dopasować odpowiednie żywienie. Umów się na spotkanie online już teraz!

Dietetyk online – konsultacje dietetyczne na odległość

Dietetyk online to usługa, która w prosty sposób pozwoli Ci uzyskać poradę dietetyczną bez wychodzenia z domu. Możliwe są zarówno konsultacje dietetyczne na odległość (w tym zarówno konsultacja wstępna, jak i późniejsze konsultacje kontrolne), jak i usługi, które świadczy dietetyk online. Są to działania, takie jak układanie i modyfikacja jadłospisów, przygotowywanie planów żywieniowych pod treningi lub do startu w zawodach czy maratonie, dopasowanie i szczegółowe zalecenia dotyczące diety cateringowej, przeprowadzenie szczegółowej analizy żywienia, czy wreszcie zakupy konsultowane z dietetykiem przez telefon.

Konsultacje telefoniczne

Zaletą konsultacji telefonicznych jest dyskrecja i wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i możesz zadać specjaliście pytania, które Cię nurtują.

 1. Zadzwoń 500 504 600 lub napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) i umów się na konsultację podając swój numer telefonu oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj

  • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
  • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
  • Skonsultujesz się ze specjalistą przez telefon w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.

  Konsultacje przez E-mail

  Zaletą formy e-mailowej jest to, że bez wychodzenia z domu możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania
  oraz uzyskać informacje na temat opisanych problemów.

  1. Opisz swój problem w mailu – własnymi słowami lub uwzględniając poniższe podpunkty:
   • Wiek
   • Płeć
   • Co stanowi problem?
   • Od Kiedy obserwujesz pojawienie się problemu?
   • W jakich sytuacjach występuje oraz czy są sytuacje kiedy się nie pojawia?
   • Jak dotychczas radziłeś sobie z problemem?
  2. Wyślij maila na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl oraz wskaż adres na który chcesz otrzymać odpowiedź. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko albo pseudonim). Zamiast wysyłać maila możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

   • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
   • Czekaj na odpowiedź na podany przez Ciebie adres e-mailowy najpóźniej 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. Opłata zostanie zwrócona tylko i wyłącznie w przypadku braku odpowiedzi od specjalisty.

   Konsultacje przez Skype

   Zaletą konsultacji przez Skype jest to, że jest równie efektywna jak w gabinecie.
   Zapewnia kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, ale nie musisz w ogóle ruszać się z domu.

   1. Napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) lub zadzwoń 500 504 600 i umów się na konsultację podając swój kontakt na Skypie oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

    • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
    • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
    • Skonsultujesz się ze specjalistą przez Skype w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.
    Call Now Button