• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • Polish
  • English

Sexologist Online

Chcesz zasięgnąć porady seksuologa, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Szukasz dyskretnej pomocy? A może z różnych względów nie możesz osobiście pojawić się w gabinecie? Seksuolog online to specjalista, który pomoże Ci uzyskać niezbędną pomoc, niezależnie od miejsca Twojego aktualnego pobytu. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy wysoką jakość usług, bez wychodzenia z domu!

Seksuolog online to usługa dostosowana do potrzeb wszystkich osób, które potrzebują fachowej pomocy, ale z różnych względów preferują pozostać w domu. Specjalista skontaktuje się z Tobą za pomocą Skype, e-maila lub telefonu i wesprze oraz dobierze najlepsze rozwiązanie Twoich problemów. Dzięki temu łatwiej zasięgniesz porady w przypadku braku czasu, chęci pozostania anonimowym lub gdy fizycznie nie możesz odwiedzić gabinetu. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Seksuolog online – pierwsza pomoc w problemach z seksualnością

Seksualność ludzka jest wielowymiarowa i złożona. By osiągnąć satysfakcję z tej sfery życia, ważne jest zadbanie nie tylko o aspekty biologiczne, ale też psychologiczne. Porady seksuologia email, telefon lub Skype obejmują zakresem obydwie te kwestie w kompleksowy sposób. Nasi kompetentni eksperci znają wszystkie zagadnienia związane z tą interdyscyplinarną dziedziną – skorzystaj z ich wiedzy!

Seksuolog online – w jakich przypadkach warto się do niego udać

Z usług, jakie oferuje seksuolog online mogą skorzystać osoby w każdym wieku – zarówno rodzice z dziećmi, jak i seniorzy. Problemy o podłożu płciowym i seksualnym warto rozwiązywać od razu, gdy pojawią się pierwsze ku temu sygnały. Nierozwiązane kłopoty i zaniedbania na tej płaszczyźnie, mają wpływ na wszystkie inne sfery życia społecznego – przede wszystkim jednak przeszkadzają tworzyć zdrowe relacje międzyludzkie. Trudności seksualne i płciowe mogą dotyczyć:

 • Zaburzeń popędu seksualnego,
 • Zaburzeń erekcji i/lub wytrysku,
 • Niemożności osiągnięcia orgazmu – anorgazmii,
 • Bólu podczas współżycia – dyspareunii,
 • Mimowolnych skurczów mięśni wokół wejścia do pochwy – pochwicy,
 • Seksoholizmu, uzależnienia od masturbacji i/lub pornografii,
 • Problemów o podłożu psychologicznym – urazów z przeszłości, problemów w nawiązaniu relacji z partnerem/partnerką,
 • Identyfikacji płciowej oraz doświadczania i świadomości orientacji seksualnej.

Porady seksuologa online – w jaki sposób przeprowadzona zostanie konsultacja

Seksuolog online to osoba, która w pierwszej kolejności określi, z czego wynikają problemy, a następnie zaproponuje adekwatny do występującego problemu sposób kuracji. Celem każdego leczenia lub terapii jest osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu i odpowiedniej jakości życia oraz wyeliminowanie problemów, które utrudniają lub uniemożliwiają dobre samopoczucie. Porady seksuologa online mogą być realizowane przez telefon i Skype – w ten sposób możesz skontaktować się ze specjalistą o dogodnej porze dnia. Jeśli wolisz formę pisaną, postaw na porady seksuologa email. W ten sposób skonsultujesz się z lekarzem w pełni anonimowo.

Seksuolog online – pomoc dla każdego

Poradnia seksuologiczna online to miejsce, którego eksperci mogą pochwalić się nie tylko fachową i aktualną wiedzą, ale także empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na odpowiednie dobranie terapii w zależności od przypadku. Seksuolog online wysłucha Twoich problemów i razem z Tobą przepracuje kolejne kroki terapii. Podczas konsultacji nie istnieje temat tabu – możesz zapytać o wszystko. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, seksuolog online okaże wsparcie i podpowie, jak poradzić sobie z problemem. Zdajemy sobie sprawę, że konwersacja o intymnych sferach życia nie dla każdego może być swobodna, dlatego dajemy pacjentom czas, by mogli nam zaufać. Pomogliśmy podnieść jakość życia wielu osobom i wierzymy, że podczas wspólnej współpracy również Tobie uda się nam pomóc.

Konsultacje telefoniczne

Zaletą konsultacji telefonicznych jest dyskrecja i wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i możesz zadać specjaliście pytania, które Cię nurtują.

 1. Zadzwoń 500 504 600 lub napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) i umów się na konsultację podając swój numer telefonu oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj

  • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
  • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
  • Skonsultujesz się ze specjalistą przez telefon w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.

  Konsultacje przez E-mail

  Zaletą formy e-mailowej jest to, że bez wychodzenia z domu możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania
  oraz uzyskać informacje na temat opisanych problemów.

  1. Opisz swój problem w mailu – własnymi słowami lub uwzględniając poniższe podpunkty:
   • Wiek
   • Płeć
   • Co stanowi problem?
   • Od Kiedy obserwujesz pojawienie się problemu?
   • W jakich sytuacjach występuje oraz czy są sytuacje kiedy się nie pojawia?
   • Jak dotychczas radziłeś sobie z problemem?
  2. Wyślij maila na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl oraz wskaż adres na który chcesz otrzymać odpowiedź. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko albo pseudonim). Zamiast wysyłać maila możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

   • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
   • Czekaj na odpowiedź na podany przez Ciebie adres e-mailowy najpóźniej 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. Opłata zostanie zwrócona tylko i wyłącznie w przypadku braku odpowiedzi od specjalisty.

   Konsultacje przez Skype

   Zaletą konsultacji przez Skype jest to, że jest równie efektywna jak w gabinecie.
   Zapewnia kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, ale nie musisz w ogóle ruszać się z domu.

   1. Napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) lub zadzwoń 500 504 600 i umów się na konsultację podając swój kontakt na Skypie oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

    • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
    • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
    • Skonsultujesz się ze specjalistą przez Skype w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.
    Call Now Button