• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski
  • angielski

Seksuolog Online

Chcesz zasięgnąć porady seksuologa, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Szukasz dyskretnej pomocy? A może z różnych względów nie możesz osobiście pojawić się w gabinecie? Seksuolog online to specjalista, który pomoże Ci uzyskać niezbędną pomoc, niezależnie od miejsca Twojego aktualnego pobytu. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy wysoką jakość usług, bez wychodzenia z domu!

Seksuolog online to usługa dostosowana do potrzeb wszystkich osób, które potrzebują fachowej pomocy, ale z różnych względów preferują pozostać w domu. Specjalista skontaktuje się z Tobą za pomocą Skype, e-maila lub telefonu i wesprze oraz dobierze najlepsze rozwiązanie Twoich problemów. Dzięki temu łatwiej zasięgniesz porady w przypadku braku czasu, chęci pozostania anonimowym lub gdy fizycznie nie możesz odwiedzić gabinetu. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Seksuolog online – pierwsza pomoc w problemach z seksualnością

Seksualność ludzka jest wielowymiarowa i złożona. By osiągnąć satysfakcję z tej sfery życia, ważne jest zadbanie nie tylko o aspekty biologiczne, ale też psychologiczne. Porady seksuologia email, telefon lub Skype obejmują zakresem obydwie te kwestie w kompleksowy sposób. Nasi kompetentni eksperci znają wszystkie zagadnienia związane z tą interdyscyplinarną dziedziną – skorzystaj z ich wiedzy!

Seksuolog online – w jakich przypadkach warto się do niego udać

Z usług, jakie oferuje seksuolog online mogą skorzystać osoby w każdym wieku – zarówno rodzice z dziećmi, jak i seniorzy. Problemy o podłożu płciowym i seksualnym warto rozwiązywać od razu, gdy pojawią się pierwsze ku temu sygnały. Nierozwiązane kłopoty i zaniedbania na tej płaszczyźnie, mają wpływ na wszystkie inne sfery życia społecznego – przede wszystkim jednak przeszkadzają tworzyć zdrowe relacje międzyludzkie. Trudności seksualne i płciowe mogą dotyczyć:

 • Zaburzeń popędu seksualnego,
 • Zaburzeń erekcji i/lub wytrysku,
 • Niemożności osiągnięcia orgazmu – anorgazmii,
 • Bólu podczas współżycia – dyspareunii,
 • Mimowolnych skurczów mięśni wokół wejścia do pochwy – pochwicy,
 • Seksoholizmu, uzależnienia od masturbacji i/lub pornografii,
 • Problemów o podłożu psychologicznym – urazów z przeszłości, problemów w nawiązaniu relacji z partnerem/partnerką,
 • Identyfikacji płciowej oraz doświadczania i świadomości orientacji seksualnej.

Porady seksuologa online – w jaki sposób przeprowadzona zostanie konsultacja

Seksuolog online to osoba, która w pierwszej kolejności określi, z czego wynikają problemy, a następnie zaproponuje adekwatny do występującego problemu sposób kuracji. Celem każdego leczenia lub terapii jest osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu i odpowiedniej jakości życia oraz wyeliminowanie problemów, które utrudniają lub uniemożliwiają dobre samopoczucie. Porady seksuologa online mogą być realizowane przez telefon i Skype – w ten sposób możesz skontaktować się ze specjalistą o dogodnej porze dnia. Jeśli wolisz formę pisaną, postaw na porady seksuologa email. W ten sposób skonsultujesz się z lekarzem w pełni anonimowo.

Seksuolog online – pomoc dla każdego

Poradnia seksuologiczna online to miejsce, którego eksperci mogą pochwalić się nie tylko fachową i aktualną wiedzą, ale także empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na odpowiednie dobranie terapii w zależności od przypadku. Seksuolog online wysłucha Twoich problemów i razem z Tobą przepracuje kolejne kroki terapii. Podczas konsultacji nie istnieje temat tabu – możesz zapytać o wszystko. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, seksuolog online okaże wsparcie i podpowie, jak poradzić sobie z problemem. Zdajemy sobie sprawę, że konwersacja o intymnych sferach życia nie dla każdego może być swobodna, dlatego dajemy pacjentom czas, by mogli nam zaufać. Pomogliśmy podnieść jakość życia wielu osobom i wierzymy, że podczas wspólnej współpracy również Tobie uda się nam pomóc.

Konsultacje telefoniczne

Porady seksuologa przez telefon to najprostsza metoda kontaktu ze specjalistą – wystarczy, że będziesz mieć przy sobie urządzenie! Rozmowa z seksuologiem to możliwość zadania mu wszystkich nurtujących Cię pytań i przepracowania wszelkich pojawiających się problemów. Zaletą konsultacji telefonicznych jest wygoda i dyskrecja. Jeśli nie masz możliwości dotarcia do seksuologa osobiście, a potrzebujesz jego pomocy, nie czekaj. Wykonaj telefon do seksuologa.

 1. Zadzwoń do nas pod numer 500 504 600, skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz maila (pomoc@poradnia-harmonia.pl) i zapisz się na wizytę zdalną.
 2. Poprzez serwis Przelewy24.pl dokonaj opłaty za usługę. Wszystkie informacje otrzymasz w mailu.
 3. Wizytę telefoniczną możesz odwołać (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją dogodniejszy dla siebie termin na co najmniej 24 godziny przed jej pierwotnym rozpoczęciem. Wówczas otrzymasz zwrot pieniędzy. W przeciwnym wypadku wpłata nie zostanie zwrócona.
 4. Telefoniczna konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie, czyli 50 minut.

Porady seksuologa przez telefon różnią się od tych stacjonarnych wyłącznie metodą kontaktu. Problemy natury seksualnej mogą być wstydliwe, dlatego telefon do seksuologa wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla osób, które zwyczajnie się krępują. Jeśli czujesz potrzebę skorzystania z pomocy seksuologa, zadzwoń pod numer 500 504 600 i umów się na konsultację.

Konsultacje przez E-mail

Terapia u seksuologa wcale nie musi wiązać się z poczuciem skrępowania czy wstydu. Jeśli odczuwasz tego typu dyskomfort związany z wizytą u takiego specjalisty, zdecyduj się na inny krok, którym jest terapia u seksuologa online! W naszej Poradni pracują najlepsi specjaliści, którzy profesjonalnie podejdą do Twojego problemu. Są oni bardzo dyskretni i pełni empatii. Pomoc, którą otrzymasz od naszego seksuologa – porady i wszelkie wskazówki wynikać będą z jego bogatego doświadczenia.

 1. Opisz swój problem w mailu. Własnymi słowami przedstaw kiedy się pojawił, w jakich sytuacjach towarzyszy i jak próbujesz sobie z nim radzić. Dodaj również informację o swoich danych.
 2. Wyślij wiadomość na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl oraz wskaż adres, na który chcesz uzyskać informację zwrotną. Podaj również swoje dane osobowe (imię i nazwisko albo pseudonim).
 3. W mailu otrzymasz link do płatności w serwisie Przelewy24.pl.
 4. Odpowiedź otrzymasz najpóźniej 48 godzin od momentu zaksięgowania opłaty. Jeżeli specjalista nie odpowie, otrzymasz zwrot kosztów.

Terapia u seksuologa droga e-mailową to jedna z wygodniejszych metod komunikacji z terapeutą. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów i pozbądź się swojego problemu. Nie musisz się krępować, nasi seksuolodzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy profesjonalnie zajmą się Twoim problemem. Nie duś go w sobie. Pozwól obie pomóc wysyłając maila na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl!

Konsultacje przez Skype

Porady seksuologiczne online, prowadzone przez popularny komunikator Skype, to konsultacja równie efektywna, jak ta w normalnym gabinecie. Dzięki kamerce zapewniony jest kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, chociaż Ty nie musisz nawet ruszać się z domu! Seksuolog online to idealne rozwiązanie dla osób, które krępują się mówić o swoim problemie natury seksualnej twarzą w twarz.

Jeżeli masz problemy z libido, bądź inne, które dotyczą sfery seksualnej, z pewnością pomocy okaże się seksuolog. Porady, które Ci przekaże, będą oparte o jego wiedzę, zdobywaną przez wiele lat praktyki. Porady seksuologiczne online są również dla ludzi, którzy przez jakikolwiek powód nie mogą dotrzeć do gabinetu seksuologa osobiście. Seksuolog zdalnie? Dlaczego nie! Jeśli taki rodzaj komunikacji z seksuologiem może Ci pomóc, nie krępuj się i umów się na konsultację zdalnie, poprzez komunikator Skype!  

 1. Napisz do nas maila lub umów się telefonicznie. Podaj swój nick na Skypie oraz imię i nazwisko (albo pseudonim).
 2. Otrzymasz od nas link, który przekieruje Cię do serwisu Przelewy24.pl, w którym dokonasz zapłaty.
 3. Konsultację można odwołać lub przesunąć na co najmniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem. Wówczas zwrócimy pełną kwotę. Po tym terminie nie ma już takiej możliwości.
 4. Zdalna wizyta trwa 50 minut.

W naszej Poradni zatrudniamy różnego rodzaju specjalistów, w tym tych, których wyuczony zawód to seksuolog. Porady, które chce Ci przekazać, może przekazywać przez Skype’a, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu! Czujesz, że nie radzisz sobie z problemami natury seksualnej? Potrzebne wsparcie i rozwiązanie pomoże znaleźć doświadczony seksuolog. Konsultacje online to jedna z szybszych metod komunikacji z seksuologiem. Pamiętaj, że w Twoich problemach nie ma nic zawstydzającego. Seksuolog – online czy też nie – ma obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkiego, co mu przekażesz. Niezależnie od wieku, zarówno dorosłym, jak i seniorom czy nastolatkom i dzieciom pomocy udzieli empatyczny lekarz – seksuolog. Konsultacje online mogą zachęcić Twoje dziecko do zwierzeń i sprawią, że poczuje się bezpiecznie.

Call Now Button