• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski
  • angielski

Psycholog Online

Chcesz zasięgnąć porady psychologa, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Od dłuższego czasu zmagasz się z napięciem emocjonalnym? Trudno Ci poradzić sobie z niedawną stratą? A może po prostu chcesz podnieść swoją jakość życia i pozbyć się przytłaczających problemów natury psychologicznej? W Poradni Harmonia możesz skorzystać z wizyty u psychologa online bez wychodzenia z domu.

Jeśli nie masz czasu lub z jakichś względów nie możesz spotkać się ze specjalistą osobiście, odpowiednią konsultację zapewni psycholog online. Jest to również rozwiązanie dla osób ceniących sobie dyskrecję lub chcących pozostać anonimowymi. Korzystaj z domowego komfortu podczas spotkania – możesz skomunikować się z nami za pomocą Skype, e-maila lub telefonu. Każda z tych form kontaktu pomoże Ci uzyskać natychmiastową pomoc i wsparcie.

Psycholog online – uporaj się z osobistymi problemami

Jeśli czujesz, że ilość obowiązków Cię przytłacza lub zmagasz się z wieloma trudnościami natury psychologicznej, terapeuta pomoże Ci uporać się z Twoimi problemami. Przepracuje z Tobą traumy i lęki oraz zaproponuje taki plan terapii, który będzie adekwatny do potrzeb. Czat z psychologiem to forma kontaktu, która nie wymaga od Ciebie stawiania się w gabinecie – cała rozmowa może rozegrać się przez telefon, email lub Skype. Porady psychologa zostaną udzielone z poszanowaniem Twojej prywatności – Ty decydujesz o tym, w jaki sposób kontaktujesz się ze specjalistą. Psycholog pomoże Ci niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Podaruj sobie komfort podczas każdej rozmowy i uzyskaj profesjonalną pomoc nawet w swoim domu!

Psychoterapeuta – w jakich przypadkach Ci pomoże

Jeśli często doświadczasz napięcia nerwowego lub obserwujesz u siebie inne objawy braku równowagi psychicznej, z pewnością harmonię pomoże Ci wprowadzić w życie empatyczny psychoterapeuta. Skype, telefon i email to najpopularniejsze formy kontaktu – specjalista pomoże Ci w ten sposób poradzić sobie z:

 • Brakiem motywacji do działania, chandrą, depresją,
 • Lękiem, stresem i napięciem nerwowym,
 • Utratą bliskiej osoby, rozwodem,
 • Psychologicznymi aspektami chorób fizycznych,
 • Nałogami,
 • Problemami w relacjach z innymi ludźmi,
 • Zaburzeniami jedzenia,
 • Trudnościami wychowawczymi oraz w relacjach z dzieckiem.

Chat ze specjalistą

Czat z psychologiem to wygodna forma konsultacji – nasi specjaliści gwarantują nie tylko poszanowanie Twojej prywatności i pełną anonimowość, ale również specjalistyczną pomoc z odpowiedniego zakresu. Wizyta może odbyć się w komfortowym dla Ciebie otoczeniu – we własnym domu. Psychoterapeuta Skype to tylko jedna z opcji – jeśli nie odpowiada Ci chat wideo, możesz również skonsultować się za pomocą emaila. Forma pisana również Ci nie odpowiada i wolisz porozmawiać o swoim problemie? Równie skuteczne będą porady psychologa przez telefon.

Pomoc w każdej chwili

Psycholog online okaże wsparcie w nawet najtrudniejszej sytuacji, zapewniając komfort i dyskrecję każdemu pacjentowi. Specjalista wysłucha Cię i pomoże lepiej zrozumieć samego siebie. Po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań postawi diagnozę i wskaże, w jakim obszarze najlepiej zacząć terapię i jaki będzie jej cel. Tematy, które poruszysz podczas konsultacji z psychologiem online zależą tylko od Ciebie. Jeden z naszych specjalistów pokieruje Cię tak, by możliwe było wprowadzenie zmian w Twoim życiu. Ufamy, że taka forma kontaktu przełamie barierę i ułatwi Ci zaufanie nam. Terapeuta pomoże również uzyskać pomoc dla Twojego dziecka, którego problemów nie należy bagatelizować.

Konsultacje telefoniczne

Zaletą konsultacji telefonicznych jest dyskrecja i wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i możesz zadać specjaliście pytania, które Cię nurtują. Porady psychologiczne przez telefon to doskonałe rozwiązanie dla osób, które krępują się spotkaniem z psychologiem twarzą w twarz. Psycholog na telefon to także dobra opcja dla osób, które mieszkają zbyt daleko od gabinetu, a chcą rozpocząć psychoterapię. Jeśli czujesz, że Twoje życie nie ma sensu, izolujesz się, masz problemy z jedzeniem lub dokucza Ci trwały stres, to skuteczna okaże się pomoc psychologiczna. Telefon pod który możesz zadzwonić w gorszej chwili to 500 504 600. Nie bój się prosić o pomoc!

 1. Zadzwoń pod numer 500 504 600 lub napisz maila na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl. Podaj swoje dane, a ustalimy dogodny termin konsultacji.
 2. Do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl niezbędny będzie link, który otrzymasz od nas w wiadomości zwrotnej.
 3. Konsultację telefoniczną możesz przełożyć lub z niej zrezygnować do 24h. Wówczas odzyskasz całą opłatę. Po tym terminie pieniądze nie wrócą na konto.
 4. Wizyta przez telefon trwa – 50 minut.

Profesjonalną pomoc i wsparcie zaoferuje nasz empatyczny psycholog, numer telefonu pod który powinieneś zadzwonić to 500 504 600. Kryzysy psychologiczne czy emocjonalne coraz częściej pojawiają się w życiu zarówno młodych osób, jak i seniorów. Aby im zaradzić potrzebna i najbardziej skuteczna jest pomoc psychologiczna. Telefon do naszej poradni widniejący w zakładce kontakty, to pierwszy krok do tego, aby uwolnić się od problemów.

Konsultacje przez E-mail

Zaletą formy e-mailowej jest to, że bez wychodzenia z domu możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania oraz uzyskać informacje na temat opisanych problemów. Dobry psycholog online to podstawa, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Jeżeli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy, takie jak obniżenie nastroju, problemy z jedzeniem, izolowanie się czy skłonność do płaczu, psychoterapeuta online to ktoś, kto skutecznie pomoże Ci uporać się z tymi problemami. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, jednym z nich jest psycholog. Konsultacje pomagają radzić sobie z nadmiarem emocji i odzyskać równowagę. Porada psychologa świadczona na najwyższym poziomie będzie wstępem do zmiany życia na lepsze. Jeśli krępujesz się kontaktem ze specjalistą twarzą w twarz, dobrym rozwiązaniem będzie psycholog przez Internet. Wiele osób w ostatnim czasie zaczęło prowadzić swoje życie bardziej online. Pomoc psychologa również może odbywać się w ten sposób! Napisz wiadomość, w której szczegółowo opiszesz problem i zawrzesz niezbędne informacje. Psychoterapeuta przez Internet to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu i sprawi, że łatwiej otworzysz się na pomoc.

 1. Opisz swój problem w wiadomości mailowej (pomoc@poradnia-harmonia.pl). Możesz to zrobić własnymi słowami lub przy pomocy poniższych punktów:
 • Wiek
 • Płeć
 • Przedstaw istotę problemu oraz kiedy się pojawił
 • W jakich sytuacjach problem się nasila?
 • Jak próbowałeś/aś dotychczas poradzić sobie z trudnościami?

Zostaw również swoje dane oraz adres kontaktowy.

 1. Otrzymasz od informację, jak dokonać płatności przez serwis Przelewy24.pl.
 2. W ciągu 48h otrzymasz wiadomość od specjalisty. W przeciwnym wypadku, oddamy Ci całą wpłaconą kwotę.

Psychoterapeuta przez Internet to możliwość zadbania o swoją psychikę nie wychodząc z domu. Taka forma terapii z pewnością pomoże w odzyskaniu emocjonalnej równowagi. Czy może być wygodniej? Psychoterapeuta online nie różni się niczym, od tego off-line. Nie bój się prosić o pomoc. Napisz do nas maila. Zadbaj o swoją psychikę!

Konsultacje przez Skype

Zaletą konsultacji przez Skype jest to, że jest równie efektywna jak wizyta w gabinecie.
Zapewnia kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, ale nie musisz w ogóle wychodzić z domu.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy psychologicznej, jednak masz problem z dotarciem na miejsce spotkania ze specjalistą, najlepszą opcją dla Ciebie będą konsultacje przez Skype. Psychoterapeuta, łącząc się z Tobą przy pomocy tego programu, przeprowadzi wywiad i dobierze odpowiednią terapię. Wbrew pozorom, psychoterapia przez Skype praktycznie niczym nie różni się od tej stacjonarnej. Zmienia się tylko metoda komunikacji. Czujesz, że życie zaczyna Cię przytłaczać? Miewasz wahania nastroju? Nęka Cię bezsenność? A może masz problemy z jedzeniem? Nie czekaj! Psychoterapia online (Skype) pomoże w rozwiązaniu Twoich problemów natury psychicznej.

 1. Skontaktuj się z nami i podaj swój nick z aplikacji Skype.
 2. W odpowiedzi otrzymasz od nas maila z linkiem, dzięki któremu dokonasz bezpośredniej płatności poprzez Przelewy24.pl.
 3. Do 24 godzin bez podania przyczyny możesz odwołać konsultację lub ją przesunąć na dogodniejszy termin. Wówczas zwrócimy Ci pełną kwotę. Po upływie tego czasu nie otrzymasz wpłaconej kwoty.
 4. Konsultacja online trwa 50 minut – tyle ile standardowa wizyta w gabinecie.

Psychoterapia przez Skype to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero muszą się „przełamać”, aby rozpocząć stacjonarną pracę z osobą, jaką jest psycholog – online (Skype) sprawia, że mają taką właśnie opcję. W domowym zaciszu można skutecznie odbyć zdalną wizytę. Psychoterapia (Skype) jest szansą na podniesienie jakości życia, dzięki poprawie Twojego stanu psychicznego.

Call Now Button