• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski
  • angielski

Psycholog Online

Chcesz zasięgnąć porady psychologa, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać, nie wychodząc z domu. Pomoc psychologiczna online to coraz częściej wybierana forma terapii.

Od dłuższego czasu zmagasz się z napięciem emocjonalnym? Trudno Ci poradzić sobie z niedawną stratą? A może po prostu chcesz podnieść swoją jakość życia i pozbyć się przytłaczających problemów natury psychologicznej? W Poradni Harmonia możesz skorzystać z wizyty u psychologa online bez wychodzenia z domu. Konsultacje psychologiczne odbywają się wirtualnie, oszczędzasz zatem czas na dojazdy, a swoimi emocjami możesz dzielić się, nie opuszczając bezpiecznego azylu, jakim jest Twój dom. Ponadto wybór psychologa online eliminuje problemy fizyczne związane z dotarciem na wizytę.

Jeśli nie masz czasu lub z jakichś względów nie możesz spotkać się ze specjalistą osobiście, odpowiednią konsultację zapewni psycholog online. Konsultacje psychologiczne online to rozwiązanie dla osób ceniących sobie dyskrecję lub chcących pozostać anonimowymi. Korzystaj z domowego komfortu podczas spotkania – możesz skomunikować się z nami za pomocą Skype, e-maila lub telefonu. Terapia psychologiczna online pomoże Ci uzyskać natychmiastową pomoc i wsparcie. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i zapisz się na wizytę online.

Psycholog online – uporaj się z osobistymi problemami

Jeśli czujesz, że ilość obowiązków Cię przytłacza lub zmagasz się z wieloma trudnościami natury psychologicznej, skorzystaj z usług psychologa online. Terapeuta pomoże Ci uporać się z Twoimi problemami. Przepracuje z Tobą traumy i lęki oraz zaproponuje taki plan terapii, który będzie adekwatny do Twoich potrzeb. Czat z psychologiem to forma pomocy online, która nie wymaga od Ciebie stawiania się w gabinecie – cała rozmowa może odbyć się przez telefon, email lub Skype. Porady psychologa zostaną udzielone z poszanowaniem Twojej prywatności – Ty decydujesz o tym, w jaki sposób korzystasz z usług psychologa online. Ważne jest bowiem to, że psycholog pomoże Ci niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Podaruj sobie komfort podczas każdej rozmowy i uzyskaj profesjonalną pomoc nawet w swoim domu!

Porady psychologa i psychoterapia online

Pęd współczesnego świata i ilość odbieranych bodźców sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się skorzystać z pomocy psychoterapeuty online. To bardzo ważne, by dbać nie tylko o zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Oba wymiary ściśle się łączą, a przyczynami objawów somatycznych wielokrotnie bywają nieprzepracowane emocje. Warto zatem skorzystać z usług psychologicznych w formie zdalnej. Nie jest bowiem powiedziane, że skuteczna terapia psychologiczna musi polegać na wizycie w gabinecie psychologa. Jeśli pewniej czujesz się w domowym zaciszu, daj nam o tym znać, a psycholog online skontaktuje się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie, gdy będziesz w bezpiecznym i lubianym przez siebie miejscu. Naszą misją jest docieranie ze wsparciem do każdego, kto chce uzyskać pomoc psychologiczną, również w formie kontaktu online.

Terapia psychologiczna online - kiedy warto się na nią zdecydować?

Kiedy warto wybrać psychologiczne usługi online? Jeśli często doświadczasz napięcia nerwowego lub obserwujesz u siebie inne objawy braku równowagi psychicznej, z pewnością harmonię pomoże Ci wprowadzić w życie empatyczny psychoterapeuta. Skype, telefon i email to najpopularniejsze formy kontaktu – specjalista pomoże Ci w ten sposób poradzić sobie z:

 • Brakiem motywacji do działania, chandrą, depresją,
 • Lękiem, stresem i napięciem nerwowym,
 • Utratą bliskiej osoby, rozwodem,
 • Psychologicznymi aspektami chorób fizycznych,
 • Nałogami,
 • Problemami w relacjach z innymi ludźmi,
 • Zaburzeniami jedzenia,
 • Trudnościami wychowawczymi oraz w relacjach z dzieckiem.

Konsultacje psychologiczne online

Czat z psychologiem to wygodna forma konsultacji – nasi specjaliści w ramach pomocy online gwarantują nie tylko poszanowanie Twojej prywatności i pełną anonimowość, ale również specjalistyczną pomoc z odpowiedniego zakresu. Terapia psychologiczna online może odbyć się w komfortowym dla Ciebie otoczeniu – we własnym domu. Psychoterapeuta Skype to tylko jedna z opcji – jeśli nie odpowiada Ci chat wideo, możesz również skonsultować się za pomocą emaila. Przy czym warto wziąć pod uwagę, że większość emocji wypisywanych jest na naszych twarzach, dlatego warto rozważyć sesję online z włączonym obrazem. Kluczowe momenty w terapii, którą prowadzi psychiatra online, wielokrotnie wynikają ze spontanicznych reakcji Pacjenta. Oprócz chatu lub spotkań online na Skype, możemy zaproponować Ci również wsparcie psychologiczne przez telefon. Nasza internetowa poradnia psychologiczna dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci każdą z form pomocy psychologicznej. Już teraz wybierz psychologa online i rozpocznij terapię. Zadbaj o swoje samopoczucie. Postaw na wsparcie psychologiczne online i podnieś jakość swojego życia.

Czy terapia online ma sens?

Zastanawiasz się, czy warto w ogóle skorzystać z usług psychologa online? Czy skuteczność psychoterapii online jest taka sama jak stacjonarnej? Wsparcie, jakiego udziela psycholog online, niczym nie różni się od tego, które otrzymałbyś, przychodząc na wizytę. Usługi online świadczone są bowiem przez ten sam, wykwalifikowany zespół specjalistów. W rozpracowywaniu emocji, nazywaniu ich i nauce radzenia sobie z nimi kluczem jest bowiem rozmowa z drugą osobą, która wyjaśni Ci pewne zależności. Konsultacja, którą prowadzi internetowy psycholog online, przebiega dokładnie w ten sam sposób, co wizyta stacjonarna. Wiele osób wybiera usługi online i tę formę terapii, ponieważ ceni sobie zalety psychologa online. Możesz porozmawiać ze swoim terapeutą bez względu na to, gdzie akurat jesteś. Nie musisz tracić czasu na dojazdy, nie przeszkodzą Ci korki, ani napięty grafik. W Poradni Harmonia doskonale wiemy, że wiele osób żyje w ciągłym pędzie. Wówczas pojawia się tzw. błędne koło. Takie osoby czują, że muszą zgłosić się na terapię, ponieważ zatracają się w codziennych obowiązkach, ale nie mają na nią czasu. Dlaczego? Ponieważ zatracają się w codziennych obowiązkach… Rozwiązaniem jest wówczas psycholog online, terapeuta, który wykorzystuje swoją wiedzę i kompetencję i decyduje się świadczyć usługi online. W Poradni Harmonia wykorzystujemy nowoczesne formy komunikacji i udzielania pomocy osobom, które jej potrzebują. Odważ się sięgnąć po spokój ducha i skorzystaj z usług psychologa online. Terapia psychologiczna online może odbyć się telefonicznie, mailowo, a najlepiej za pośrednictwem Skype. Skontaktuj się z nami i zacznij troszczyć się o swoje samopoczucie i psychikę.

Konsultacja online - pomoc w każdej chwili

Psycholog online okaże wsparcie w nawet najtrudniejszej sytuacji, zapewniając komfort i dyskrecję każdemu pacjentowi. Specjalista wysłucha Cię i pomoże lepiej zrozumieć samego siebie. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy online zarówno podczas tymczasowych trudności w swoim życiu, jak i w celu przepracowania skrywanych od lat wspomnień, czy traum z przeszłości. Wśród pacjentów psychologa online są osoby w każdym wieku, każdej płci i o każdym statusie społecznym. Potraktuj indywidualną psychoterapię online jako sposób dbania o kondycję psychologiczną. Aby skorzystać z usług psychoterapeuty online, wystarczy się do nas zgłosić. Razem ustalimy dogodny termin i pomożemy Ci wybrać pomoc psychologa lub psychoterapeuty. Psycholog internetowy niczym nie różni się od specjalisty, który świadczy usługi w formie stacjonarnej. Skuteczna terapia online prowadzona jest bowiem przez tę samą kadrę, którą zatrudnia nasza Poradnia.

Jak wygląda pomoc psychologiczna online?

Pierwsza sesja psychoterapii online będzie miała charakter wywiadu, podczas którego określimy problem, z którym się zmagasz. Po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań, psychoterapeuta online ma za zadanie postawić diagnozę i wskazać, w jakim obszarze najlepiej zacząć terapię i jaki będzie cel prowadzenia terapii online. Tematy, które poruszysz podczas konsultacji z psychologiem online, zależą tylko od Ciebie. Jeden z naszych specjalistów pokieruje Cię tak, by możliwe było wprowadzenie zmian w Twoim życiu. Ufamy, że taka forma kontaktu przełamie barierę i ułatwi Ci zaufanie nam. Prowadzimy psychoterapię online w nadziei, że taka forma pozwoli Ci szybciej otworzyć się na temat problemów, z którymi się borykasz. Jeśli zechcesz, terapeuta pomoże również uzyskać pomoc dla Twojego dziecka, którego problemów nie należy bagatelizować. Zatrudniani przez nas psycholodzy online posiadają niezbędną wiedzę oraz kompetencje, które są konieczne, aby można było przeprowadzić odpowiednią psychoterapię online.

Konsultacje telefoniczne

Zaletą konsultacji telefonicznych jest dyskrecja i wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i możesz zadać specjaliście pytania, które Cię nurtują. Porady psychologiczne przez telefon to doskonałe rozwiązanie dla osób, które krępują się spotkaniem z psychologiem twarzą w twarz i poszukują kliniki psychologów online. Psycholog na telefon to także dobra opcja dla osób, które mieszkają zbyt daleko od gabinetu, a chcą rozpocząć psychoterapię. Jeśli czujesz, że Twoje życie nie ma sensu, izolujesz się, masz problemy z jedzeniem lub dokucza Ci trwały stres, to skuteczna okaże się pomoc psychologiczna. Telefon, pod który możesz zadzwonić w gorszej chwili to 500 504 600. Nie bój się prosić o pomoc!

Konsultacje przez E-mail

Zaletą formy e-mailowej jest to, że bez wychodzenia z domu możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania oraz uzyskać informacje na temat opisanych problemów. Dobry psycholog online to podstawa, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Jeżeli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy, takie jak obniżenie nastroju, problemy z jedzeniem, izolowanie się czy skłonność do płaczu, psychoterapeuta online to ktoś, kto skutecznie pomoże Ci uporać się z tymi problemami. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, jednym z nich jest psycholog. Gabinet psychoterapii online to miejsce, w którym nauczysz radzić sobie z nadmiarem emocji i odzyskasz równowagę. Porada psychologa świadczona w formie online, będzie wstępem do zmiany życia na lepsze. Jeśli krępujesz się kontaktem ze specjalistą twarzą w twarz, dobrym rozwiązaniem będzie psycholog przez Internet. Wiele osób w ostatnim czasie zaczęło prowadzić swoje życie online. Pomoc psychologa również może odbywać się w ten sposób! Jeśli w świecie wirtualnym czujesz się pewniej, skorzystaj z psychoterapii online indywidualnej. Napisz wiadomość, w której szczegółowo opiszesz problem i zawrzesz niezbędne informacje. Psychoterapeuta przez Internet to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu i sprawi, że łatwiej otworzysz się na pomoc.

Konsultacje przez Skype

Zaletą konsultacji przez Skype jest to, że jest równie efektywna jak wizyta w gabinecie.

Rozmowa przez Skype w ramach terapii online zapewnia kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, ale nie musisz w ogóle wychodzić z domu.
Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy psychologicznej, jednak masz problem z dotarciem na miejsce spotkania ze specjalistą, najlepszą opcją dla Ciebie będą konsultacje przez Skype. Psychoterapeuta, łącząc się z Tobą przy pomocy tego programu, przeprowadzi wywiad i dobierze odpowiednią terapię. Wbrew pozorom, psychoterapia przez Skype praktycznie niczym nie różni się od tej stacjonarnej. Zmienia się tylko metoda komunikacji. Czujesz, że życie zaczyna Cię przytłaczać? Miewasz wahania nastroju? Nęka Cię bezsenność? A może masz problemy z jedzeniem? Nie czekaj! Psychoterapia online (Skype) pomoże w rozwiązaniu Twoich problemów natury psychicznej.

Zarówno terapia stacjonarna, jak i online ma sens, jeśli dobrze czujesz się w towarzystwie danego psychologa. Wybór specjalistów online, którzy współpracują z naszą Poradnią, jest naprawdę duży. Co więcej, na każdym etapie trwania terapii online klient może zmienić specjalistę. Wejdź w zakładkę „Zespół” – w opisie każdego psychologa online znajdziesz dokładne informacje na temat zakresu jego kompetencji i doświadczenia.

 1. Skontaktuj się z nami i podaj swój nick z aplikacji Skype.
 2. W odpowiedzi otrzymasz od nas maila z linkiem, dzięki któremu dokonasz bezpośredniej płatności poprzez Przelewy24.pl.
 3. Do 24 godzin bez podania przyczyny możesz odwołać konsultację lub ją przesunąć na dogodniejszy termin. Wówczas zwrócimy Ci pełną kwotę. Po upływie tego czasu nie otrzymasz wpłaconej kwoty.
 4. Konsultacja online trwa 50 minut – tyle ile standardowa wizyta w gabinecie.

Psychoterapia przez Skype to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero muszą się „przełamać”, aby rozpocząć stacjonarną pracę z osobą, jaką jest psycholog – online (Skype) sprawia, że mają taką opcję. W domowym zaciszu można skutecznie odbyć zdalną wizytę. Podczas terapii online ważne jest, byś czuł się bezpiecznie – dzięki temu łatwiej będzie Ci powrócić do trudnych wspomnień. Psycholog internetowy, który świadczy usługi online, przeprowadzi Cię przez proces zdrowienia bez względu na to, czy będziesz w swoim domu, we własnym samochodzie, czy w służbowym gabinecie. Psychoterapia (Skype) jest szansą na podniesienie jakości życia, dzięki poprawie Twojego stanu psychicznego.

Call Now Button