• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski
  • angielski

Dietetyk Warszawa

Czy chcesz:
 • pozbyć się zbędnych kilogramów?
 • uzyskać pomoc w związku z niedowagą?
 • stosować dietę ze względu na stan swojego zdrowia?
 • poprawić wyniki sportowe dzięki stosowaniu diety?
 • stosować dietę ze względu na ciążę?

Prowadzimy specjalistyczne konsultacje dietetyczne w Warszawie, posługując się wiedzą nabytą w trakcie wieloletniej praktyki. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz komfort podczas wizyty, ponieważ najważniejsze są dla nas standardy etyczne.

Nasza poradnia dietetyczna działa w centrum Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. W pobliżu znajdują się dwie stacje metra: Metro Centrum i Metro Rondo ONZ oraz dworzec Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście. Dzięki tak dogodnej lokalizacji łatwo do nas dojechać komunikacją miejską. Również wygodne jest korzystanie z prywatnego transportu ze względu na liczne miejsca postojowe wzdłuż Alei Jerozolimskich, a także wzdłuż Nowogrodzkiej (na tyłach budynku Poradni) oraz parking w Pasażu Braci Łopieńskich (wjazd od Alei Jerozolimskich).

Dietetyk Warszawa – dla kogo dedykowane są konsultacje dietetyczne?

Nasi specjaliści w oparciu o wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu żywienia pomogą każdemu pacjentowi. Zapewniamy dyskrecję i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Prowadzimy konsultacje dietetyczne dla wszystkich tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać, między innymi dla:

 • osób, zmagających się z nadwagą lub niedowagą;
 • osób, które zdecydowały się na dietę z uwagi na ogólny stan zdrowia;
 • sportowców, którzy poprzez właściwe odżywianie chcą polepszyć swoje wyniki;
 • kobiet w ciąży lub dopiero planujących potomstwo.

Poradnia dietetyczna Warszawa to miejsce, gdzie na konsultacje dietetyczne zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a także dzieci i młodzież. Oferujemy pełną dyskrecję i wsparcie. Wiemy, jak pomóc i starannie dopracować jadłospis, by każdy pacjent poczuł zauważalne zmiany w swoim organizmie.

Czas trwania pierwszej konsultacji wynosi 50 minut. W tym czasie dietetyk przeprowadza wywiad żywieniowy. Wywiad ten obejmuje w szczególności takie aspekty jak:

 • tryb życia pacjenta, jego aktywność fizyczna i sposób radzenia sobie ze stresem,
 • dotychczasowe praktyki żywieniowe pacjenta,
 • przebyte do tej pory choroby (najlepiej od okresu wczesnego dzieciństwa), wyniki badań, zażywane leki oraz dolegliwości występujące u osób spokrewnionych.

Na podstawie tego wywiadu dietetyk dokonuje oceny dotychczasowych nawyków żywieniowych, określając ich pozytywne oraz negatywne aspekty, a także proponując zmiany. Wiążą się one z określeniem diety indywidualnej.

Profesjonalna poradnia dietetyczna – na czym polega dieta indywidualna?

Opracowujemy indywidualne jadłospisy, które zawsze dopasowane są do osobistych preferencji smakowych i uwzględniają wszystkie wytyczne pacjenta. Nasi specjaliści wytłumaczą każdemu pacjentowi, jak łączyć ze sobą poszczególne produkty oraz obliczyć wartość kaloryczną posiłku. Przygotowana przez nas dieta indywidualna gwarantuje podaż składników odżywczych na odpowiednim poziomie, a jednocześnie oparta jest o potrawy łatwe do przygotowania, z produktów powszechnie dostępnych w sklepach. Wychodzimy bowiem z założenia, że dieta nie powinna kojarzyć się z restrykcjami – musi być praktyczna, prosta w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna!

Dieta a psychologia

Psychologia w odchudzaniu czy utrzymaniu wagi jest istotnym aspektem. Dzięki dobremu nastawieniu i wsparciu łatwiej wprowadzić w życiu zmiany. Konsultacja z psychologiem pozwala zmotywować się i nie stracić zapału do walki o swoje zdrowie. Specjalista pomoże również w przypadku obniżonej samooceny, która stanowi blokadę psychologiczną i demotywuje do dalszej pracy.

Czynniki psychologiczne często utrudniają zrzucenie wagi czy przestawienie się na inny tryb odżywiania, dlatego tak ważne są wizyty u specjalisty. Coraz więcej chorób powiązanych z dietą ma podłoże psychologiczne. Stres często sprawia, że zaczynamy sięgać po niezdrowe i kaloryczne produkty. Ataki lękowe czy długo utrzymujący się smutek również mogą powodować nadmierne sięganie po jedzenie. Zajadanie emocji przyczynia się do nadwagi i otyłości, dlatego psycholog pomoże skutecznie przepracować problemy. Wsparcie specjalisty wpłynie na samoocenę i pomoże zmienić nastawienie na bardziej pozytywne. Dzięki takiej pomocy uda Ci się osiągnąć cel. Zdrowe podejście do zmian i zindywidualizowana dieta uzupełniona o optymalną dawkę ruchu z pewnością pomogą wrócić do zdrowia – zarówno fizycznie, jak i psychologicznie.

Pierwsza wizyta u dietetyka w Warszawie – czy warto?

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego, życzliwa atmosfera i otwartość na osobiste preferencje. Dzięki temu potrafimy skutecznie rozwiązywać problemy związane z dietą i wagą.

Odpowiednie żywienie to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Aby mieć pewność, że właściwie się odżywiasz, warto, aby o Twoją zbilansowaną dietę zadbał profesjonalista – dietetyk, którego pomoc oferuje nasza poradnia dietetyczna. W naszej Poradni uzyskasz rzetelne porady i fachową pomoc z zakresu dietetyki oraz psychologii. Dzięki połączeniu działań obydwu specjalistów możesz liczyć na kompleksowe wsparcie.

Zachęcamy do uzyskania szczegółowych informacji oraz na osobiste konsultacje, podczas których nasz dietetyk pomoże Ci rozplanować odpowiednią dietę. Zapraszamy do naszej poradni w samym centrum Warszawy.

Aktualności
Najnowsze informacje

9 marca 2023

Wpływ diety na zachowanie dzieci – jak rozwiązać problemy żywieniowe? W jaki sposób dieta wpływa na funkcje poznawcze i zachowanie dziecka?

9 lutego 2023

Anoreksja i bulimia – różnice i podobieństwa – Na czym polegają te zaburzenia odżywiania? Jakie są podobieństwa, a jakie różnice między anoreksją a bulimią?

30 grudnia 2022

W Sylwestra (31 grudnia) i Nowy Rok (1 stycznia) Poradnia będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie od 2 stycznia i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

27 grudnia 2022

Wpływ diety na stres w pracy – co pomaga ukoić nerwy? Jak sposób odżywiania wpływa na stres? Jakich pokarmów unikać, a po które sięgać, żeby lepiej radzić sobie ze stresem?

Dobry Dietetyk
Nasz zespół
Zapraszamy do kontaktu
telefonicznego

500 504 600
Telefon czynny od 8:00 do 22:00
7 dni w tygodniu

Artykuły
Dietetyka
Wpływ diety na zachowanie dzieci – jak rozwiązać problemy żywieniowe?

Wpływ diety na zachowanie dzieci – jak rozwiązać problemy żywieniowe?

Wpływ diety na zachowanie dzieci – jak rozwiązać problemy żywieniowe? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Anoreksja i bulimia – różnice i podobieństwa

Anoreksja i bulimia – różnice i podobieństwa

Anoreksja i bulimia – różnice i podobieństwa 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
The influence of diet on stress at work - what helps to soothe the nerves?

Wpływ diety na stres w pracy – co pomaga ukoić nerwy?

Wpływ diety na stres w pracy – co pomaga ukoić nerwy? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Kim jest psychodietetyk?

Kim jest psychodietetyk?

Kim jest psychodietetyk? 1024 684 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Rola witaminy D w organizmie człowieka

Rola witaminy D w organizmie człowieka

Rola witaminy D w organizmie człowieka 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Dlaczego warto suplementować Omega-3?

Dlaczego warto suplementować Omega-3?

Dlaczego warto suplementować Omega-3? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka? 1024 682 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Self-care - zadbaj o siebie

Self-care – zadbaj o siebie

Self-care – zadbaj o siebie 1024 672 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Call Now Button