Czy chcesz:

 • pozbyć się zbędnych kilogramów?
 • uzyskać pomoc w związku z niedowagą?
 • stosować dietę ze względu na stan swojego zdrowia?
 • poprawić wyniki sportowe dzięki stosowaniu diety?
 • stosować dietę ze względu na ciążę?

Prowadzimy specjalistyczne konsultacje dietetyczne w Warszawie, posługując się wiedzą nabytą w trakcie wieloletniej praktyki. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz komfort podczas wizyty, ponieważ najważniejsze są dla nas standardy etyczne.

Nasza poradnia dietetyczna działa w centrum Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. W pobliżu znajdują się dwie stacje metra: Metro Centrum i Metro Rondo ONZ oraz dworzec Warszawa Centralna i Warszawa Śródmieście. Dzięki tak dogodnej lokalizacji łatwo do nas dojechać komunikacją miejską. Również wygodne jest korzystanie z prywatnego transportu ze względu na liczne miejsca postojowe wzdłuż Alei Jerozolimskich, a także wzdłuż Nowogrodzkiej (na tyłach budynku Poradni) oraz parking w Pasażu Braci Łopieńskich (wjazd od Alei Jerozolimskich).

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Warszawa – Dla kogo dedykowane są konsultacje dietetyczne?

Prowadzimy konsultacje dietetyczne dla wszystkich tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać, między innymi dla:

 • osób, zmagających się z nadwagą lub niedowagą;
 • osób, które zdecydowały się na dietę z uwagi na ogólny stan zdrowia;
 • sportowców, którzy poprzez właściwe odżywianie chcą polepszyć swoje wyniki;
 • kobiet w ciąży lub dopiero planujących potomstwo.

Na konsultacje dietetyczne zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a także dzieci i młodzież.

Czas trwania pierwszej konsultacji wynosi 50 minut. W tym czasie dietetyk przeprowadza wywiad żywieniowy. Wywiad ten obejmuje w szczególności takie aspekty jak:

 • tryb życia pacjenta, jego aktywność fizyczna i sposób radzenia sobie ze stresem,
 • dotychczasowe praktyki żywieniowe pacjenta,
 • przebyte do tej pory choroby (najlepiej od okresu wczesnego dzieciństwa), wyniki badań, zażywane leki oraz dolegliwości występujące u osób spokrewnionych.

Na podstawie tego wywiadu dietetyk dokonuje oceny dotychczasowych nawyków żywieniowych, określając ich pozytywne oraz negatywne aspekty, a także proponując zmiany. Wiążą się one z określeniem diety indywidualnej.

Dietetyk Warszawa

Na czym polega dieta indywidualna?

Opracowujemy indywidualne jadłospisy, które zawsze dopasowane są do osobistych preferencji smakowych i uwzględniają wszystkie wytyczne pacjenta. Przygotowana przez nas dieta indywidualna gwarantuje podaż składników odżywczych na odpowiednim poziomie, a jednocześnie oparta jest o potrawy łatwe do przygotowania, z produktów powszechnie dostępnych w sklepach. Wychodzimy bowiem z założenia, że dieta nie może być udręką, ani kojarzyć się z restrykcjami – musi być praktyczna, prosta w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna!

Pierwsza wizyta u dietetyka w Warszawie – czy warto?

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego, życzliwa atmosfera i otwartość na osobiste preferencje. Dzięki temu potrafimy skutecznie rozwiązywać problemy związane z dietą i wagą.

Odpowiednie żywienie to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Aby mieć pewność właściwego odżywiania, warto, aby o zbilansowaną dietę zadbał profesjonalista – dietetyk. W naszej Poradni uzyskacie rzetelne porady i fachową pomoc.

Zachęcamy do uzyskania jeszcze bardziej szczegółowych informacji oraz na osobiste konsultacje, podczas których nasz dietetyk pomoże Ci rozplanować odpowiednią dietę. Zapraszamy do naszej poradni w samym centrum Warszawy.

Artykuły