• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski

Psychoterapeuta Warszawa

Czy chcesz:
 • Pozbyć się lęku, fobii lub nerwic?
 • Poradzić sobie ze startą?
 • Ustabilizować swoje emocje?
 • Odnaleźć motywację do działania?
 • Odzyskać poczucie szczęścia i poradzić sobie z przygnębieniem?
 • Polepszyć relacje z innymi ludźmi?

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, z pewnością u nas ją uzyskasz. Psychoterapeuta to osoba, która nie tylko zagwarantuje przyjazną atmosferę i całkowitą dyskrecję, ale też podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wpłynie również pozytywnie na jakość Twojego życia. Z pewnością szybko docenisz pomoc, jaką zapewni doświadczony psychoterapeuta. Warszawa to miejsce, na terenie którego działamy.

Nasza Poradnia znajduje się w centrum Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Niedaleko znajduje się Dworzec Centralny, dworzec Warszawa Śródmieście oraz dwie stacje metra: Metro Rondo ONZ i Metro Centrum. Możesz też dojechać do nas autem – miejsce postojowe bez problemu znajdziesz przy Alejach Jerozolimskich, przy ul. Nowogrodzkiej (na tyłach budynku Poradni) oraz na parkingu w Pasażu Braci Łopieńskich (wjazd od strony Alei Jerozolimskich).

Pomoc psychoterapeuty

By psychoterapia osiągnęła pożądany efekt, niezbędny jest bezpośredni kontakt psychoterapeuty z pacjentem. Psychoterapeuta stawia diagnozę w oparciu o rozmowę i sygnały niewerbalne pacjenta, a następnie zawiera słowną umowę dotyczącą oczekiwań obu stron – w ten sposób możliwe jest zrealizowanie wspólnie uświadomionych celów. Stała kontrola sytuacji zdrowotnej możliwa jest dzięki regularnym spotkaniom. Kluczowym elementem każdej psychoterapii jest też nawiązanie osobistej więzi z pacjentem. Nasi specjaliści zrobią wszystko, by ułatwić Ci podróż w głąb siebie.

Celem psychoterapii może być nie tylko zminimalizowanie wpływu zaburzeń i schorzeń na codzienne życie lub całkowite się ich pozbycie, ale też ogólna poprawa jakości życia. Wskazanie problemów i chęć ich przepracowania to pierwszy krok do ich rozwiązania. Rozmowa z osobą obiektywną, nieoceniającą i neutralną może okazać się niezwykle owocna. W długiej perspektywie pomoże również zmienić wzorce myślenia, co bezpośrednio wpłynie na Twoje życie i pozwoli Ci na większą samoświadomość podczas podejmowania trudnych decyzji. Zaprowadź w życiu harmonię – z pewnością pomoże Ci w tym otwarty i empatyczny psychoterapeuta. Warszawa to miejsce, w którym może pomóc Ci grono naszych specjalistów z dziedziny psychologii i psychiatrii – pozwól nam zapewnić sobie wysoką jakość życia.

Psychoterapeuta Warszawa – kiedy Ci pomoże?

Jeśli czujesz napięcie emocjonalne lub doświadczasz zaburzeń psychicznych, psychoterapeuta to osoba, z którą w takim przypadku warto się skontaktować. Pomoże on również w sytuacji niezadowolenia z życia emocjonalnego. Dzięki regularnym spotkaniom zwiększysz swoją motywację do działania, poprawisz pewność siebie i staniesz się bardziej komunikatywną osobą. Dzięki lepszemu zrozumieniu siebie i motywacji swoich zachowań masz szansę zmienić swoje życie osobiste i zawodowe na bardziej satysfakcjonujące. Psychoterapia wpłynie również na podejmowane przez Ciebie wybory – dzięki niej polepszysz swoją jakość życia i będziesz podejmować korzystniejsze decyzje.

Rozmowa z psychoterapeutą jest niezwykle istotna, jednak nie jest to jedyna forma leczenia. W Poradni Harmonia przede wszystkim słuchamy Twoich potrzeb, dlatego proponujemy Ci odpowiednią ścieżkę terapii dopiero po dogłębnym zrozumieniu Twoich problemów. Mogą one dotyczyć:

 • depresji, stanów lękowych, nerwic, fobii,
 • zaburzeń żywieniowych,
 • niemożności poradzenia sobie z emocjonalnymi sytuacjami życiowymi, takimi jak żałoba po stracie bliskiej osoby,
 •  poczucie bezradności wobec trudnych relacjami osobistych lub pracowniczych,
 • złe samopoczucie, brak poczucia szczęścia i wewnętrznej harmonii.

Psychoterapeuta – jak ocenić skuteczność terapii

Psychoterapeuta to osoba, która pomoże Ci nie tylko podczas poważnych problemów natury psychologicznej, ale będzie też wsparciem w leczeniu chorób fizycznych. Jest to niezwykle istotne podczas przewlekłych i dokuczliwych dolegliwości. Długość każdej psychoterapii jest określana na początku leczenia, jednak jej skuteczność odczujesz dopiero po kilku sesjach. Regularne spotkania pomogą Ci jednak w dłuższej perspektywie wieść bogatsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

Skuteczność każdego leczenia zależy od wielu czynników. Należą do nich nie tylko dobór odpowiedniego czasu trwania terapii, ale też zaufanie do osoby prowadzącej i osobiste zaangażowanie. Kluczową kwestią jest jednak sam rodzaj terapii, jaka zostanie przeprowadzona – o tym zdecyduje psychoterapeuta. Warszawa to miejsce, w którym nasi profesjonaliści dołożą wszelkich starań, by Ci pomóc. Znajdziesz nas nie tylko w centrum Warszawy, ale też online – świadczymy usługi zdalne, dzięki czemu wizytę możesz odbyć w komfortowym otoczeniu własnego domu. Przekonaj się, ile możesz zyskać i skontaktuj się z nami już teraz.

Zapraszamy do kontaktu
telefonicznego

500 504 600
Telefon czynny od 8:00 do 22:00
7 dni w tygodniu

Nasz zespół
Kwalifikacje i doświadczenie
Call Now Button