• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski
    • angielski

Psycholog Warszawa

Zapewniamy w pełni profesjonalne wsparcie psychologiczne oraz przeprowadzamy kompleksową psychoterapię w Warszawie, posługując się metodami wypracowywanymi przez lata doświadczeń. Gwarantujemy wyjątkowo przyjazną atmosferę i całkowitą dyskrecję, ponieważ w naszej pracy kierujemy się przede wszystkim wartościami etycznymi.

Nasi psychologowie przyjmują w poradni zlokalizowanej w samym centrum Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Niedaleko znajduje się Dworzec Centralny, dworzec Warszawa Śródmieście oraz dwie stacje metra: Metro Rondo ONZ i Metro Centrum. Równie sprawnie można dojechać do nas także autem, parkując je bez problemu dzięki licznym miejscom postojowym przy Alejach Jerozolimskich oraz przy ul. Nowogrodzkiej (na tyłach budynku Poradni), a także parking w Pasażu Braci Łopieńskich (wjazd od strony Alei Jerozolimskich).

Czym zajmuje się psycholog?

Psychologia to pełnoprawna dziedzina nauki, która zajmuje się psychiką oraz zachowaniem człowieka. Ich poznanie pomaga również zrozumieć uczucia oraz indywidualne potrzeby człowieka. Psychologia jest pomocna w wielu dziedzinach: w sporcie, w biznesie, w opiece zdrowotnej i w wielu innych, a przede wszystkim może pomóc w ułożeniu “życiowych” spraw każdego człowieka. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczony psycholog psychoterapeuta pomaga przejść przez trudny okres w życiu. Najlepszą i najbardziej sprawdzoną metodą na rozwiązanie osobistych problemów jest psychoterapia.

Jak wygląda wizyta u psychologa?

Wizyta u psychologa odbywa się w komfortowym gabinecie. Oprócz wizyty w gabinecie możliwa jest także pomoc on-line (w formie konsultacji przez Skype, konsultacji przez telefon oraz odpowiedzi na pytania przez E-mail). Wizyta u psychologa w naszej Poradni trwa 50 minut (w przypadku wizyty pary ten czas jest nieco dłuższy i wynosi 70 minut). Taki czas daje możliwość rozmowy z psychologiem bez pojawienia się uczucia znużenia tą rozmową. Wizyta u psychologa polega bowiem na rozmowie. Rozmowa dotyczy problemów pacjenta oraz sposobów poradzenia sobie z tymi problemami. Psycholog daje pacjentowi także spojrzenie na jego problemy okiem specjalisty, a przede wszystkim wsparcie i zrozumienie jego potrzeb, obaw oraz celów.

Co możesz zyskać po wizycie u psychologa w naszej poradni w Warszawie?

Regularne wizyty u psychologa pomogą Ci:

  • wyeliminować lęk lub poprawić obniżony nastrój
  • uporać się z emocjami
  • zmobilizować się do działania
  • poczuć się szczęśliwym lub szczęśliwą
  • uzyskać pomoc dla swojego dziecka

Pamiętaj, że im wcześniej podejmiesz odpowiednią terapię, tym łatwiej i szybciej będzie ona przebiegać. A komfort Twojego życia oraz codzienne samopoczucie z pewnością ulegną znaczącej poprawie pod wieloma aspektami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na konsultacje w przytulnym gabinecie psychologicznym w centrum Warszawy, podczas których doświadczony psycholog pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę prowadzącą do rozwiązania Twoich problemów!

Aktualności
Najnowsze informacje

5 października 2020

Witamy w naszym Zespole Karolinę Langner, która jest psychologiem i psychoterapeutą prowadzącą psychoterapię w nurcie psychodynamicznym dla osób dorosłych. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

24 września 2020

Do naszego Zespołu dołącza Marcin Walicki – psycholog i seksuolog, który prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

14 września 2020

Frustracja, stres i agresja – jak radzić sobie z izolacją? W jaki sposób pokonać frustrację i wykorzystać izolację do rozwoju wewnętrznego? Jak poradzić sobie ze stresem?

29 sierpnia 2020

Miło nam obwieścić, że do naszego Zespołu dołącza Piotr Stasialovich – psycholog, seksuolog, psychotraumatolog i interwent kryzysowy. Prowadzi konsultacje i terapię dla osób dorosłych w języku polskim, a także w języku rosyjskim. Więcej informacji o jego kompetencjach i doświadczeniu w zakładce ZESPÓŁ.

Nasz zespół
Kwalifikacje i doświadczenie
Zapraszamy do kontaktu
telefonicznego

500 504 600
Telefon czynny od 8:00 do 22:00
7 dni w tygodniu

Artykuły
Psychologia
Frustracja, stres i agresja - jak radzić sobie z izolacją?

Frustracja, stres i agresja – jak radzić sobie z izolacją?

Frustracja, stres i agresja – jak radzić sobie z izolacją? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Depresja

Depresja

Depresja 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"

Kwarantanna a depresja

Kwarantanna a depresja 1024 684 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa?

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Kryzys niejeden ma wymiar

Kryzys niejeden ma wymiar

Kryzys niejeden ma wymiar 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Jak poprawić relacje z najbliższymi?

Jak poprawić relacje z najbliższymi?

Jak poprawić relacje z najbliższymi? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Radzenie sobie z emocjami

Radzenie sobie z emocjami

Radzenie sobie z emocjami 1024 766 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Trudna sztuka samodzielnego decydowania

Trudna sztuka samodzielnego decydowania

Trudna sztuka samodzielnego decydowania 1024 1024 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Call Now Button