• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski
    • angielski

Psycholog Warszawa

Zapewniamy w pełni profesjonalne wsparcie psychologiczne oraz przeprowadzamy kompleksową psychoterapię w Warszawie, posługując się metodami wypracowywanymi przez lata doświadczeń. Gwarantujemy wyjątkowo przyjazną atmosferę i całkowitą dyskrecję, ponieważ w naszej pracy kierujemy się przede wszystkim wartościami etycznymi.

Nasi psychologowie przyjmują w poradni zlokalizowanej w samym centrum Śródmieścia Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Niedaleko znajduje się Dworzec Centralny, dworzec Warszawa Śródmieście oraz dwie stacje metra: Metro Rondo ONZ i Metro Centrum. Równie sprawnie można dojechać do nas także autem, parkując je bez problemu dzięki licznym miejscom postojowym przy Alejach Jerozolimskich oraz przy ul. Nowogrodzkiej (na tyłach budynku Poradni), a także parking w Pasażu Braci Łopieńskich (wjazd od strony Alei Jerozolimskich).

Czym zajmuje się psycholog?

Psychologia to pełnoprawna dziedzina nauki, która zajmuje się psychiką oraz zachowaniem człowieka. Ich poznanie pomaga również zrozumieć uczucia oraz indywidualne potrzeby człowieka. Psychologia jest pomocna w wielu dziedzinach: w sporcie, w biznesie, w opiece zdrowotnej i w wielu innych, a przede wszystkim może pomóc w ułożeniu “życiowych” spraw każdego człowieka. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczony psycholog psychoterapeuta pomaga przejść przez trudny okres w życiu. Najlepszą i najbardziej sprawdzoną metodą na rozwiązanie osobistych problemów jest psychoterapia.

Jak wygląda wizyta u psychologa?

Wizyta u psychologa odbywa się w komfortowym gabinecie. Oprócz wizyty w gabinecie możliwa jest także pomoc on-line (w formie konsultacji przez Skype, konsultacji przez telefon oraz odpowiedzi na pytania przez E-mail). Wizyta u psychologa w naszej Poradni trwa 50 minut (w przypadku wizyty pary ten czas jest nieco dłuższy i wynosi 70 minut). Taki czas daje możliwość rozmowy z psychologiem bez pojawienia się uczucia znużenia tą rozmową. Wizyta u psychologa polega bowiem na rozmowie. Rozmowa dotyczy problemów pacjenta oraz sposobów poradzenia sobie z tymi problemami. Psycholog daje pacjentowi także spojrzenie na jego problemy okiem specjalisty, a przede wszystkim wsparcie i zrozumienie jego potrzeb, obaw oraz celów.

Co możesz zyskać po wizycie u psychologa w naszej poradni w Warszawie?

Regularne wizyty u psychologa pomogą Ci:

  • wyeliminować lęk lub poprawić obniżony nastrój
  • uporać się z emocjami
  • zmobilizować się do działania
  • poczuć się szczęśliwym lub szczęśliwą
  • uzyskać pomoc dla swojego dziecka

Pamiętaj, że im wcześniej podejmiesz odpowiednią terapię, tym łatwiej i szybciej będzie ona przebiegać. A komfort Twojego życia oraz codzienne samopoczucie z pewnością ulegną znaczącej poprawie pod wieloma aspektami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na konsultacje w przytulnym gabinecie psychologicznym w centrum Warszawy, podczas których doświadczony psycholog pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę prowadzącą do rozwiązania Twoich problemów!

Aktualności
Najnowsze informacje

30 grudnia 2020

31 grudnia (Sylwester) Poradnia będzie czynna do godziny 13:00, a 1 stycznia będzie nieczynna. Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

23 grudnia 2020

W Wigilię Bożego Narodzenia (24 grudnia) Poradnia będzie czynna do godziny 12:00, a w pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia będzie nieczynna. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

21 grudnia 2020

Masz trudności z tworzeniem bliskich relacji? A może obawiasz się zbliżenia? Możesz cierpieć na fobię bliskości. Sprawdź, jak się jej pozbyć: Lęk przed bliskością – jak sobie z nim poradzić?

9 grudnia 2020

Jeżeli cierpisz na jesienno-zimową chandrę, nie pozwól, by przerodziła się w depresję! Sprawdź, w jaki sposób walczyć ze złym samopoczuciem: Chandra w wyniku braku słońca – przydatne wskazówki.

Nasz zespół
Kwalifikacje i doświadczenie
Zapraszamy do kontaktu
telefonicznego

500 504 600
Telefon czynny od 8:00 do 22:00
7 dni w tygodniu

Artykuły
Psychologia
Lęk przed bliskością

Lęk przed bliskością – jak sobie z nim poradzić?

Lęk przed bliskością – jak sobie z nim poradzić? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Chandra w wyniku braku słońca

Chandra w wyniku braku słońca – przydatne wskazówki

Chandra w wyniku braku słońca – przydatne wskazówki 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Prokrastynacja

Prokrastynacja – wynika z lenistwa czy jest problemem psychologicznym?

Prokrastynacja – wynika z lenistwa czy jest problemem psychologicznym? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Jak radzić sobie z przewlekłym stresem?

Jak radzić sobie z przewlekłym stresem?

Jak radzić sobie z przewlekłym stresem? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Frustracja, stres i agresja - jak radzić sobie z izolacją?

Frustracja, stres i agresja – jak radzić sobie z izolacją?

Frustracja, stres i agresja – jak radzić sobie z izolacją? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Depresja

Depresja

Depresja 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"

Kwarantanna a depresja

Kwarantanna a depresja 1024 684 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa?

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Call Now Button