• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski
    • angielski

Psycholog Warszawa

Zapewniamy w pełni profesjonalne wsparcie psychologiczne oraz przeprowadzamy kompleksową psychoterapię w Warszawie, posługując się metodami wypracowywanymi przez lata doświadczeń. Gwarantujemy wyjątkowo przyjazną atmosferę i całkowitą dyskrecję, ponieważ w naszej pracy kierujemy się przede wszystkim wartościami etycznymi.

Nasi psychologowie przyjmują w poradni zlokalizowanej w samym centrum Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Niedaleko znajduje się Dworzec Centralny, dworzec Warszawa Śródmieście oraz dwie stacje metra: Metro Rondo ONZ i Metro Centrum. Równie sprawnie można dojechać do nas także autem, parkując je bez problemu dzięki licznym miejscom postojowym przy Alejach Jerozolimskich oraz przy ul. Nowogrodzkiej (na tyłach budynku Poradni), a także parking w Pasażu Braci Łopieńskich (wjazd od strony Alei Jerozolimskich).

Czym zajmuje się psycholog?

Psychologia to pełnoprawna dziedzina nauki, która zajmuje się psychiką oraz zachowaniem człowieka. Ich poznanie pomaga również zrozumieć uczucia oraz indywidualne potrzeby człowieka. Psychologia jest pomocna w wielu dziedzinach: w sporcie, w biznesie, w opiece zdrowotnej i w wielu innych, a przede wszystkim może pomóc w ułożeniu “życiowych” spraw każdego człowieka. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczony psycholog psychoterapeuta pomaga przejść przez trudny okres w życiu. Najlepszą i najbardziej sprawdzoną metodą na rozwiązanie osobistych problemów jest psychoterapia.

Jak wygląda wizyta u psychologa?

Wizyta u psychologa odbywa się w komfortowym gabinecie. Oprócz wizyty w gabinecie możliwa jest także pomoc on-line (w formie konsultacji przez Skype, konsultacji przez telefon oraz odpowiedzi na pytania przez E-mail). Wizyta u psychologa w naszej Poradni trwa 50 minut (w przypadku wizyty pary ten czas jest nieco dłuższy i wynosi 70 minut). Taki czas daje możliwość rozmowy z psychologiem bez pojawienia się uczucia znużenia tą rozmową. Wizyta u psychologa polega bowiem na rozmowie. Rozmowa dotyczy problemów pacjenta oraz sposobów poradzenia sobie z tymi problemami. Psycholog daje pacjentowi także spojrzenie na jego problemy okiem specjalisty, a przede wszystkim wsparcie i zrozumienie jego potrzeb, obaw oraz celów.

Co możesz zyskać po wizycie u psychologa w naszej poradni w Warszawie?

Regularne wizyty u psychologa pomogą Ci:

  • wyeliminować lęk lub poprawić obniżony nastrój
  • uporać się z emocjami
  • zmobilizować się do działania
  • poczuć się szczęśliwym lub szczęśliwą
  • uzyskać pomoc dla swojego dziecka

Pamiętaj, że im wcześniej podejmiesz odpowiednią terapię, tym łatwiej i szybciej będzie ona przebiegać. A komfort Twojego życia oraz codzienne samopoczucie z pewnością ulegną znaczącej poprawie pod wieloma aspektami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na konsultacje w przytulnym gabinecie psychologicznym w centrum Warszawy, podczas których doświadczony psycholog pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę prowadzącą do rozwiązania Twoich problemów!

Aktualności
Najnowsze informacje

25 lipca 2020

Zmieniamy szatę graficzną naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że w nowej odsłonie będzie ona bardziej przyjazna i funkcjonalna!

17 lipca 2020

Od dzisiaj Poradnia ma nowy, łatwiejszy do zapamiętania, numer telefonu: 500 504 600. Zapraszamy do kontaktu!

17 czerwca 2020

Do naszego Zespołu dołącza Michał Kopeć, psycholog-seksuolog, który pracuje z pacjentami doświadczającymi trudności związanych z seksualnością (dysfunkcje seksualne, zaburzenia preferencji seksualnych, trudności relacyjne i inne). Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

10 czerwca 2020

W związku ze świętem Bożego Ciała Poradnia będzie jutro (11 czerwca) nieczynna. Natomiast w kolejne dni przedłużonego weekendu pracujemy normalnie.

Nasz zespół
Kwalifikacje i doświadczenie
Zapraszamy do kontaktu
telefonicznego

500 504 600
Telefon czynny od 8:00 do 22:00
7 dni w tygodniu

Artykuły
Psychologia

Kwarantanna a depresja

Kwarantanna a depresja 1024 684 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa?

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Kryzys niejeden ma wymiar

Kryzys niejeden ma wymiar

Kryzys niejeden ma wymiar 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Jak poprawić relacje z najbliższymi?

Jak poprawić relacje z najbliższymi?

Jak poprawić relacje z najbliższymi? 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Radzenie sobie z emocjami

Radzenie sobie z emocjami

Radzenie sobie z emocjami 1024 766 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Trudna sztuka samodzielnego decydowania

Trudna sztuka samodzielnego decydowania

Trudna sztuka samodzielnego decydowania 1024 1024 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Psychologia

Psychologia

Psychologia 1024 683 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Jak osiągnąć lub odzyskać szczęście?

Jak osiągnąć lub odzyskać szczęście?

Jak osiągnąć lub odzyskać szczęście? 1024 747 Psycholog Seksuolog Warszawa - Poradnia "HARMONIA"
Call Now Button