• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Daria Zawadzka

Daria Zawadzka

Daria Zawadzka

Daria Zawadzka jest psycholożką i seksuolożką, jak również socjolożką oraz posiada przygotowanie pedagogiczne. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi sesje indywidualne oraz konsultacje par. Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Prowadzi konsultacje, jak również poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, a także psychoedukację. Jest przyjazna osobom LGBT+.

Pomaga w zrozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Wspiera w radzeniu sobie z kryzysami życiowymi, w budowaniu wartościowych relacji, radzeniu sobie z lękiem i trudnymi emocjami. Pomaga głównie w problemach związanych z dysfunkcjami seksualnymi, ale także orientacją i tożsamością seksualną. Skupia się przede wszystkim na aktualnie przeżywanych trudnościach, dążeniu do poprawy jakości życia i budowaniu autentycznej relacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Swoją wiedzę i warsztat poszerza poprzez udział konferencjach i szkoleniach. Łączy stale nabywane kompetencje z pracą kliniczną, dzięki czemu wykorzystuje najnowszą wiedzę w pracy praktycznej.

W swojej pracy stosuje techniki terapii z nurtu integracyjnego, z podkreśleniem myśli psychodynamicznej.

Ukończone szkoły
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej, studia magisterskie na kierunku Psychologia kliniczna,
  • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego w Warszawie, studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów,
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny, studia podyplomowe z seksuologii klinicznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w:
  • Ośrodku Relacja,
  • Polskim Stowarzyszeniu Promocji Oświatowych.
Dyplomy i certyfikaty
Call Now Button