• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski
  • angielski

Dietetyk Online

Chcesz zasięgnąć porady dietetyka, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Jeśli nie masz czasu na wizytę w gabinecie, możesz odbyć spotkanie z dietetykiem bez wychodzenia z domu. Konsultacje online to usługa dostosowana do osób, które z różnych względów preferują kontakt zdalny. Jeśli zatem nie masz możliwości lub chęci, by wyjść z domu, kontakt przez telefon, e-maila lub Skype ułatwi Ci zasięgnięcie porady dietetycznej w komfortowym otoczeniu.

Dietetyk online to specjalista, który poprowadzi konsultację na odległość w dogodny dla Ciebie sposób o wybranej porze. Pomoc uzyskasz wygodnie i dyskretnie z każdego miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Wystarczy odezwać się do nas i wybrać odpowiednią formę kontaktu, a dietetyk online posłuży swoją wiedzą i doświadczeniem. Wprowadź harmonię do swojego życia jeszcze dziś!

Psycholog podczas terapii

Dietetyk online - zakres usług

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, dietetyk online to specjalista, który Ci w tym pomoże. Nie tylko zmotywuje do działania i ułoży odpowiedni jadłospis, indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, ale również wesprze i doradzi w przypadku wątpliwości. Samodzielnie układane diety mogą być nie tylko nieadekwatne do potrzeb, ale też negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie – profesjonalne porady dietetyka online pomogą Ci uporać się z problemami i ułatwią osiągnięcie celu. Wiedza i doświadczenie, które posiadają nasi specjaliści, z pewnością będą pomocne, gdy zechcesz zaprowadzić w swoim życiu harmonię!

Dietetyk online – współpraca krok po kroku

Dietetyk online to osoba, która za pośrednictwem Internetu pomoże Ci wprowadzić do życia zdrowie. Dzięki indywidualnie dobranej diecie, zaleconym ćwiczeniom i nieustannemu wsparciu, możesz zaprowadzić realne zmiany. Jeśli chcesz skorzystać z usługi dietetyka lub nie masz pewności, że usługa ta spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na pomoc online, do wyboru masz e-mail, Skype lub rozmowę telefoniczną. Płatność za wszystkie z nich uiścisz wygodnie przez link przesłany na maila. W przypadku odwołania wizyty, kwotę zwrócimy na Twoje konto.

Podczas konsultacji, dietetyk online szczegółowo zapozna się z Twoimi potrzebami, wymaganiami i preferencjami. Istotne jest nie tylko podanie wieku i płci, ale też sytuacji zdrowotnej. Warto również wspomnieć o podejmowanej aktywności fizycznej i rodzaju wykonywanej pracy. Porady dietetyka online zostaną dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji. Pierwsza konsultacja rozpoczyna proces zmian, które mają za zadanie zrealizować Twój cel. Postaw na specjalistów z Poradni Harmonia, a regularne spotkania z pewnością zaowocują dobrą kondycją i zdrowiem!

Psycholog podczas terapii

Dietetyk online – dlaczego warto skorzystać z konsultacji

Dobry dietetyk nie tylko opracowuje dietę, ale też ma za zadanie nieustannie wspierać i pomagać w dążeniu do celu. Jego głównym zadaniem jest jednak dopasowanie jadłospisu do potrzeb indywidualnego organizmu. Pomoże Ci on zatem w przypadku:

 • bezskutecznego odchudzania się, które trwa od lat i nie przynosi pożądanego efektu,
 • walki z nadwagą lub otyłością,
 • zdiagnozowanych chorób, zaburzeń zdrowotnych i dolegliwości trawiennych,
 • niedawno przebytych zabiegów operacyjnych,
 • nietolerancji pokarmowych, alergii, zaburzeń odżywiania,
 • poprawienia samopoczucia,
 • intensywnych treningów,
 • gdy chcesz prowadzić zdrowy tryb życia.

Dieta jest dostosowywana indywidualnie – każdy z czynników, o którym opowiesz podczas wywiadu ma znaczenie. Jeśli regularnie wykonujesz badania, warto również o tym wspomnieć. Konsultacje mogą odbywać się regularnie lub tylko wtedy, gdy będziesz ich potrzebować. Po osiągnięciu założonego celu, możesz również na bieżąco korzystać z porad dietetyka i uzupełniać swoją wiedzę o pożyteczne porady. Wizyty online są pomocne również podczas ciąży i w przypadku postępujących chorób, do których trzeba dopasować odpowiednie żywienie. Umów się na spotkanie online już teraz!

Dietetyk online – konsultacje dietetyczne na odległość

Dietetyk online to usługa, która w prosty sposób pozwoli Ci uzyskać poradę dietetyczną bez wychodzenia z domu. Możliwe są zarówno konsultacje dietetyczne na odległość (w tym zarówno konsultacja wstępna, jak i późniejsze konsultacje kontrolne), jak i usługi, które świadczy dietetyk online. Są to działania, takie jak układanie i modyfikacja jadłospisów, przygotowywanie planów żywieniowych pod treningi lub do startu w zawodach czy maratonie, dopasowanie i szczegółowe zalecenia dotyczące diety cateringowej, przeprowadzenie szczegółowej analizy żywienia, czy wreszcie zakupy konsultowane z dietetykiem przez telefon.

Konsultacje telefoniczne

Pomoc dietetyka online to świetny pomysł w naszych zabieganych czasach! Jeśli krępuje Cię rozmowa z dietetykiem twarzą w twarz, wybierz konsultację telefoniczną. Zaletą takiej formy komunikacji jest dyskrecja, a także wygoda. Wybór diety, która będzie odpowiednia, może bez problemu odbyć się przez telefon. Rozmowa z dietetykiem jest wskazana nie tylko osobom z otyłością czy niedowagą, ale także tym, które borykają się z problemami z żywieniem, na przykład z anoreksją czy bulimią.

 1. Zadzwoń pod numer 500 504 600, napisz wiadomość na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Podaj swój numer oraz dane (imię i nazwisko).
 2. W informacji zwrotnej otrzymasz od nas maila z linkiem, dzięki któremu opłacisz konsultację w serwisie Przelewy24.pl.
 3. Konsultację możesz odwołać lub przenieść na inny termin, najpóźniej 24 godziny na co najmniej przed jej planowanym rozpoczęciem. Wówczas zwrócimy pełną kwotę na konto. W innym przypadku wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 4. Konsultacja trwa 50 minut i odbędzie się w umówionym terminie.

W codziennym odżywianiu ważny jest wybór diety. Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci, jak pokonać problemy, z którymi się borykasz. Skorzystaj z telefonicznych porad naszych wyspecjalizowanych, doświadczonych dietetyków i ciesz się dużym zdrowiem!

Konsultacje przez E-mail

Celem wielu ludzi jest odchudzanie. Porady dietetyka mogą bardzo się przy tym przydać! Lekarz z pewnością udzieli niezbędnego wsparcia. Jeżeli krępujesz się osobistej wizyty u specjalisty, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dobry dietetyk online. Zaletą tej formy jest to, że możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, nie wychodząc z domu! Nasi dietetycy dołożą wszelkich starań, aby dostarczyć Ci informacje na temat Twoich problemów. Dietetyk kliniczny online nie tylko pomoże Ci dobrać plan dietetyczny (online), ale także przekaże wskazówki co zrobić, aby uzyskać wymarzoną wagę.

 1. Opisz własnymi słowami swój problem. Przedstaw w jakich sytuacjach występuje, kiedy się pojawia i jak próbowałeś sobie z nim radzić. Dołącz również informację o wieku i płci.
 2. Wyślij wiadomość na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl oraz wskaż adres wirtualnej poczty, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.
 3. Płatność realizujemy za pomocą platformy przelewy24.pl. Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty.
 4. Odpowiedź specjalisty otrzymasz do 48h od dokonania wpłaty na koncie. Opłata zostanie, jeżeli nie uzyskasz wiadomości zwrotnej od wybranego lekarza.

Układanie diety online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, gdy nie ma się czasu, a ma się problemy z odżywianiem. Zatrudniamy profesjonalnych specjalistów, którzy charakteryzują się dużym doświadczeniem, dzięki któremu Twoja e-wizyta z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Nie bój się prosić o pomoc. Napisz e-mail do naszej Przychodni Harmonia i zadbaj nie tylko o swoja figurę, ale także o zdrowie!

Konsultacje przez Skype

Proces odchudzania dla wielu osób nie jest łatwym zadaniem. Chęć zrzucenia kilku kilogramów może być spowodowane brakiem akceptacji samego siebie albo kwestiami zdrowotnymi. Niestety samodzielne podejmowane próby często kończą się fiaskiem. Nieodpowiednio skomponowana dieta przez niedoświadczoną i nieposiadającą odpowiedniej wiedzy osobę może przyczyniać się do sporych niedoborów składników odżywczych, a nawet zaburzeń odżywiania.

W celu odpowiedniego ułożenia jadłospisu warto zwrócić się do eksperta w tej dziedzinie. Dobrym wyborem będzie doradca żywieniowy online współpracujący z Poradnią Harmonia. Oprócz kontaktu telefonicznego i e-mail oferuje on również konsultacje za pomocą Skype. Taka forma jest bardzo efektywna, ponieważ umożliwia utrzymywanie kontaktu wzrokowego specjalisty z pacjentem. Na początku współpracy przeprowadzi on wywiad dietetyczny, na którego podstawie będzie można ustalić nieodpowiednie nawyki żywieniowe, wymagające poprawy.

Dobry dietetyk online zapewni Ci pełne wsparcie w procesie odchudzania. Aby skorzystać z pomocy:

 1. Wypełnij formularz kontaktowy, dostępny na naszej stronie albo napisz do nas wiadomość za pomocą e-maila na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 500 504 600.

W celu umówienia się na konsultację podaj swój kontakt na Skypie oraz imię i nazwisko  (albo pseudonim).

 1. Po otrzymaniu od nas odpowiedzi, kliknij w przesłany link. Przekieruje Cię on do serwisu Przelewy24.pl, który umożliwi Ci dokonanie wpłaty.
 2. Umów się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie*
 3. Skonsultujesz się ze specjalistą przez Skype w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa 50 minut.

* Jeśli chcesz odwołać konsultację lub przenieść ją na inny termin skontaktuj się z nami (mailowo lub telefonicznie) na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem, a zwrócimy całą przelaną przez Ciebie kwotę. Na mniej niż 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin, a zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.

Wsparcie specjalisty znacznie ułatwi Ci odchudzanie. Porady dietetyka pomogą Ci wdrożyć nowe nawyki żywieniowe, dzięki którym osiągniesz sukces. Zrzucaj zbędne kilogramy bez ryzyka efekty jojo, powstania niedoborów, czy zaburzeń odżywiania. Zaufaj profesjonaliście, który będzie Cię motywował na każdym kroku i chwalił za poczynione postępy. Ciesz się efektami i dobrym zdrowiem.

Call Now Button