• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • polski
  • angielski

Pomoc On-Line

Chcesz zasięgnąć porady psychologa, seksuologa lub dietetyka, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Psycholog online, seksuolog online i dietetyk online to usługi dostosowane do potrzeb tych, którzy z różnych powodów preferują rozmowę zdalną. Możliwość konsultacji na odległość stworzyliśmy po to, by ułatwić Ci zasięgnięcie porady psychologicznej, seksuologicznej lub dietetycznej w przypadku braku czasu, gdy nie masz możliwości spotkać się ze specjalistą osobiście lub chcesz zachować anonimowość.

Psycholog online, podobnie jak seksuolog online i dietetyk online, prowadzi konsultacje na odległość w trzech formach: przez telefon, przez e-mail i przez Skype. Zaletą wszystkich trzech rodzajów pomocy zdalnej jest to, że możesz ją uzyskać wygodnie, dyskretnie, w odpowiadającym Ci terminie i praktycznie z każdego miejsca na Ziemi

Konsultacje telefoniczne

Zaletą konsultacji telefonicznych jest dyskrecja i wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i możesz zadać specjaliście pytania, które Cię nurtują.

 1. Zadzwoń 500 504 600 lub napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) i umów się na konsultację podając swój numer telefonu oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj

  • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
  • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
  • Skonsultujesz się ze specjalistą przez telefon w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.

  Konsultacje przez E-mail

  Zaletą formy e-mailowej jest to, że bez wychodzenia z domu możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania
  oraz uzyskać informacje na temat opisanych problemów.

  1. Opisz swój problem w mailu – własnymi słowami lub uwzględniając poniższe podpunkty:
   • Wiek
   • Płeć
   • Co stanowi problem?
   • Od Kiedy obserwujesz pojawienie się problemu?
   • W jakich sytuacjach występuje oraz czy są sytuacje kiedy się nie pojawia?
   • Jak dotychczas radziłeś sobie z problemem?
  2. Wyślij maila na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl oraz wskaż adres na który chcesz otrzymać odpowiedź. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko albo pseudonim). Zamiast wysyłać maila możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

   • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
   • Czekaj na odpowiedź na podany przez Ciebie adres e-mailowy najpóźniej 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. Opłata zostanie zwrócona tylko i wyłącznie w przypadku braku odpowiedzi od specjalisty.

   Konsultacje przez Skype

   Zaletą konsultacji przez Skype jest to, że jest równie efektywna jak w gabinecie.
   Zapewnia kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, ale nie musisz w ogóle ruszać się z domu.

   1. Napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) lub zadzwoń 500 504 600 i umów się na konsultację podając swój kontakt na Skypie oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

    • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
    • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
    • Skonsultujesz się ze specjalistą przez Skype w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.

    Seksuolog online – pomoc dla każdego

    Nasi eksperci mogą pochwalić się nie tylko fachową wiedzą, ale także empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na odpowiednie dobranie terapii w zależności od przypadku. Seksuolog online wysłucha Twoich problemów i razem z Tobą przepracuje kolejne kroki terapii. Podczas konsultacji nie istnieje temat tabu – możesz zapytać o wszystko. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, seksuolog online okaże wsparcie i podpowie, jak poradzić sobie z problemem. Zdajemy sobie sprawę, że konwersacja o intymnych sferach życia nie dla każdego może być swobodna, dlatego dajemy pacjentom czas, by mogli nam zaufać. Pomogliśmy podnieść jakość życia wielu osobom i wierzymy, że podczas wspólnej współpracy również Tobie uda się nam pomóc.

    Pomoc w każdej chwili – Psycholog online

    Psycholog online okaże wsparcie w nawet najtrudniejszej sytuacji, zapewniając komfort i dyskrecję każdemu pacjentowi. Specjalista wysłucha Cię i pomoże lepiej zrozumieć samego siebie. Po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań postawi diagnozę i wskaże, w jakim obszarze najlepiej zacząć terapię i jaki będzie jej cel. Tematy, które poruszysz podczas konsultacji z psychologiem online zależą tylko od Ciebie. Jeden z naszych specjalistów pokieruje Cię tak, by możliwe były zmiany w Twoim życiu. Ufamy, że taka forma kontaktu przełamie barierę i pomoże Ci nam zaufać. Psycholog online pomoże również uzyskać pomoc dla Twojego dziecka, którego problemów nie należy bagatelizować.

    Dietetyk online – konsultacje dietetyczne na odległość

    Dietetyk online to prosty sposób uzyskania porady dietetycznej nie wychodząc z domu. Możliwe są zarówno konsultacje dietetyczne na odległość (w tym zarówno konsultacja wstępna, jak i późniejsze konsultacje kontrolne), jak i usługi, które świadczy dietetyk online, takie jak układanie i modyfikacja jadłospisów, przygotowywanie planów żywieniowych pod treningi lub do startu w zawodach czy maratonie, dopasowanie i szczegółowe zalecenia dotyczące diety cateringowej, przeprowadzenie szczegółowej analizy żywienia, czy wreszcie zakupy konsultowane z dietetykiem przez telefon.

    Call Now Button