20 maja 2020 r.

Nieśmiałość u dzieci – w jakich sytuacjach wymaga konsultacji z psychologiem? Jakie czynniki wpływają na pogłębianie nieśmiałości u dzieci?

15 maja 2020 r.

W artykule pt. Kwarantanna a depresja podejmujemy temat wpływu epidemii koronawirusa na naszą psychikę. Depresja nie boi się kwarantanny! Warto poprosić o pomoc psychologa w przypadku zaobserwowania objawów tej choroby u siebie bądź bliskiej osoby.

13 maja 2020 r.

Przybliżamy temat: Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa? W tym artykule m.in. o tym, jak długo trwa wizyta, co dzieje się w trakcie wizyty oraz jak podjąć decyzję o terapii.

7 maja 2020 r.

Polecamy do przeczytania artykuł Nadmierne zainteresowanie seksualnością u dzieci – a w nim piszemy między innymi o zaburzeniach w rozwoju psychoseksualnym dziecka oraz o tym, jakie zachowania seksualne u dzieci powinny budzić zaniepokojenie.

2 maja 2020 r.

Miło nam poinformować, że w naszej Poradni można już płacić kartą płatniczą, zbliżeniowo przez telefon, a także blikiem.

30 kwietnia 2020 r.

W długi weekend majowy Poradnia będzie nieczynna 1 maja (piątek) i 3 maja (niedziela), natomiast otwarta 2 maja (sobota). Natomiast przez cały ten czas będziemy do Państwa dyspozycji odbierając telefony i maile.

15 kwietnia 2020 r.

Zapraszamy do lektury artykułu Zdrowa dieta dla dziecka – a w nim między innymi o tym, jak powinna wyglądać zdrowa dieta dla dziecka, jakimi zasadami należy kierować się w żywieniu dzieci oraz co dziecko powinno jeść, a jakich produktów unikać.

10 kwietnia 2020 r.

W Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny (12-13 kwietnia) Poradnia będzie nieczynna. Życzymy wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiej Nocy!

3 kwietnia 2020 r.

Publikujemy na naszej stronie nowy artykuł Anny Ciucias Kryzys niejeden ma wymiar – a w nim: Kogo może dotkąć kryzys? Jakie są jego następstwa? Jak zrozumieć, z czego się bierze? Jak i gdzie szukać pomocy? Czy kryzys można potraktować jako szansę?

31 marca 2020 r.

Publikujemy nowy artykuł Wytrysk opóźniony autorstwa Karoliny Rosłan, a w nim między inymi odpowiedzi na pytania: Czym jest wytrysk opóźniony? Jak się objawia? Jakie są przyczyny jego występowania? W jaki sposób można leczyć wytrysk opóźniony?

30 marca 2020 r.

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na konsultacje na odległość (przez Skype, przez telefon lub przez E-mail) wdrożyliśmy ułatwienie dotyczące dokonywania przelewów za te konsultacje. Dzięki platformie Przelewy24.pl możecie je Państwo teraz łatwo wykonywać klikając na link, który wysyłamy e-mailem po umówieniu konsultacji. Więcej szczegółów w zakładce POMOC ON-LINE.

18 marca 2020 r.

Na czym polega psychoterapia? W tym artykule odpowiadamy na pytania: Jak wyglądają wizyty u psychoterapeuty? W czym może pomóc psychoterapia? Jakie są rodzaje psychoterapii?

11 marca 2020 r.

Dieta na niedowagę – Skąd się bierze problem ze zbyt niską masą ciała? Jaka jest odpowiednia dieta na niedowagę? Jakie nawyki żywieniowe ułatwiają przybranie na wadze?

3 marca 2020 r.

Problemy związane ze zdradą – w nowym artykule staramy się odpowiedzieć na pytania: Skąd się bierze potrzeba zdrady? Kiedy związek jest narażony na zdradę? Jak poradzić sobie ze zdradą? Czy da się poprawić relacje po zdradzie?

24 lutego 2020 r.

Witamy w naszym zespole Martę Zielińską – która prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Pracuje zarówno z pacjentami indywidualnie jak i z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Szerzej na temat jej specjalizacji i doświadczenia w zakładce ZESPÓŁ.

13 lutego 2020 r.

W artykule Uzależnienie od masturbacji – błahostka czy poważny problem? analizujemy problem uzależnienia od onanizmu. Czym się przejawia i jakie objawy tego uzależnienia powinny wzbudzić niepokój? Jak można skutecznie walczyć z uzależnieniem od masturbacji?

4 lutego 2020 r.

Do naszego zespołu dołącza Karolina Rosłan, która prowadzi poradnictwo i konsultacje psychologicznych i seksuologicznych oraz terapię zaburzeń seksualnych. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

28 stycznia 2020 r.

Publikujemy artykuł pod tytułem Pochwica – wstydliwy problem, który można pokonać – a w nim staramy się odpowiedzieć na pytania: Czym jest pochwica? Czym różni się pochwica pierwotna od wtórnej, psychoemocjonalna od organicznej? Jak można pokonać ten problem i gdzie szukać pomocy?

16 stycznia 2020 r.

Czym są zaburzenia odżywiania u dzieci? Jakie sytuacje powinny wzbudzić czujność rodzica? Co powinien zrobić rodzic, gdy te zaburzenia dotykają jego dziecka? Na te pytania staramy się odpowiedzieć w nowym artykule Zaburzenia odżywiania u dzieci.

7 stycznia 2020 r.

W nowym artykule pod tytułem Ekshibicjonizm dziecięcy odpowiadamy na pytania: Jakie przyczyny ma ekshibicjonizm dziecięcy? Co robić, kiedy dziecko rozbiera się w miejscu publicznym? Kiedy warto udać się do seksuologa dziecięcego?