• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski
    • angielski

Aktualności

17 listopada 2021

Jak wprowadzić zmiany w swoim życiu? Co blokuje Cię przed nimi? Jak rozmowa z psychologiem może pomóc w dokonaniu zmian?

5 listopada 2021

Dlaczego warto suplementować Omega-3? Jak kwasy Omega-3 wpływają na pracę mózgu? Czy mogą pomóc w depresji? Jakie inne korzyści daje ich przyswajanie?

22 października 2021

Zaburzenia nastroju – jakie są ich rodzaje? Jak je rozpoznać? Czym się cechują? Jak leczyć zaburzenia nastroju?

11 października 2021

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka? Czy warto się na nią zdecydować? Czy trzeba się do niej specjalnie przygotować?

28 września 2021

Jeżeli chcesz mieć lepsze samopoczucie na co dzień, wprowadź do swojego życia zasady filozofii self-care! Nie wiesz, do czego zacząć? Przeczytaj nasz nowy wpis: Self-care – zadbaj o siebie.

8 września 2021

Czym jest nurt Body Positive? Czy warto dążyć do ideałów i jakie mogą być tego skutki?

3 września 2021

Do naszego Zespołu dołączyła Maja Cegielska-Patyk, która jest psychologiem i seksuologiem, prowadzi konsultacje i terapię zaburzeń seksualnych dla dorosłych. Więcej na temat jej doświadczenia i obszaru pracy w zakładce ZESPÓŁ.

3 sierpnia 2021

Jak wygląda kryzys w związku i co go wywołuje? Jak rozmawiać, kiedy przychodzi i jak go pokonać? Czy dotyczy tylko małżeństw? Więcej w tekście: Kryzys w związku – jak wygląda? Jak go przetrwać?

11 czerwca 2021

Żałoba po stracie – czym jest i jak sobie z nią poradzić? Ile trwa żałoba i jakie są jej etapy? Czym jest żałoba odroczona i jak w żałobie może pomóc terapia?

11 maja 2021

Na czym polega kobieca seksualność? Jak realizować swoje fantazje seksualne i jak o nich rozmawiać? Jak osiągnąć satysfakcję seksualną? O tym w artykule Beaty Rożek pod tytułem Kręte drogi kobiecej przyjemności

16 kwietnia 2021

Podejrzewasz, że Twoje dziecko może mieć problemy z tożsamością płciową? Nie wiesz, czym jest dysforia płciowa? Przeczytaj, jak postępować w tych sytuacjach: Formowanie kobiecości i męskości u dzieci i młodzieży

2 kwietnia 2021

W Wielkanoc (4 kwietnia) i Lany Poniedziałek (5 kwietnia) Poradnia będzie nieczynna. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

29 marca 2021

Zachęcamy do przeczytania artykułu Detoks w domu – jak bezpiecznie go przeprowadzić i o czym pamiętać? W artykule także o tym, jaką formę odtruwania organizmu warto wybrać i jak się do tego przygotować.

26 marca 2021

W obecnej sytuacji pandemicznej informujemy, że Poradnia pozostaje otwarta i cały czas zapraszamy do nas na konsultacje, zarówno do gabinetu, jak i w formie zdalnej.

25 marca 2021

Do naszego Zespołu dołącza Beata Rożek – psycholog i seksuolog, która prowadzi diagnozę, konsultacje, poradnictwo i terapię w obszarach związanych z życiem seksualnym. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ

11 marca 2021

Jak wygląda pierwsza wizyta u seksuologa? – O co może zapytać seksuolog podczas pierwszej wizyty? Jak przygotować się do spotkania i czego spodziewać się po terapii seksuologicznej?

5 marca 2021

Terapia psychologiczna – na czym polega i kiedy jest skuteczna?

23 lutego 2021

Sposób odżywiania kobiety ciężarnej ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju i dalszego zdrowia dziecka. Na co należy zwrócić uwagę? O tym w artykule Dieta dla kobiet w ciąży i po porodzie – zadbaj o zdrowie swojej rodziny.

16 lutego 2021

Dostrzeganie różnic płciowych i identyfikacja płciowa u dzieci – Jak przebiega ten proces i jakie problemy napotyka?

9 lutego 2021

Wprowadziliśmy możliwość samodzielnego zapisania się przez pacjenta na wizytę w naszej Poradni (zarówno na wizytę w gabinecie, jak i na konsultacje on-line, telefoniczne lub mailowe) poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Wystarczy kliknąć na link: Umów wizytę online (dostępny również w menu na górze ekranu).

2 lutego 2021

Mechanizmy obronne – dysocjacja, wyparcie i przemieszczenie – pozwalają nam radzić sobie z traumami życiowymi. Czy wiesz, w jaki sposób organizm broni się przed bolesnymi myślami?

21 stycznia 2021

Prokrastynacja u dzieci – Co zrobić, gdy dziecko notorycznie unika obowiązków, trudno przekonać je do nauki lub odrobienia pracy domowej?

12 stycznia 2021

Polecamy nowy artykuł na temat techniki tzw. uważnego jedzenia (mindful eating), którego autorką jest Agnieszka Łaniewska – Czy uważne jedzenie może pomóc w procesie odchudzania?

8 stycznia 2021

Głęboka relacja między partnerami to klucz do udanego związku. Co zrobić, by stworzyć silną relację i uniknąć problemów w związku? O tym w artykule: Jak pogłębić relację w związku?

30 grudnia 2020

31 grudnia (Sylwester) Poradnia będzie czynna do godziny 13:00, a 1 stycznia będzie nieczynna. Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

28 grudnia 2020

Od czego zależy cel psychoterapii? W jakich sytuacjach może pomóc Ci profesjonalny psychoterapeuta? – o tym w artykule: Jaki jest cel psychoterapii?

23 grudnia 2020

W Wigilię Bożego Narodzenia (24 grudnia) Poradnia będzie czynna do godziny 12:00, a w pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia będzie nieczynna. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

21 grudnia 2020

Masz trudności z tworzeniem bliskich relacji? A może obawiasz się zbliżenia? Możesz cierpieć na fobię bliskości. Sprawdź, jak się jej pozbyć: Lęk przed bliskością – jak sobie z nim poradzić?

15 grudnia 2020

Chcesz umówić się na wizytę do dietetyka online? Sprawdź, jak wygląda, co należy przygotować oraz kiedy można umówić się na wizytę: Dietetyk online – jak wygląda wizyta?

9 grudnia 2020

Jeżeli cierpisz na jesienno-zimową chandrę, nie pozwól, by przerodziła się w depresję! Sprawdź, w jaki sposób walczyć ze złym samopoczuciem: Chandra w wyniku braku słońca – przydatne wskazówki.

30 listopada 2020

Jak wygląda pierwsza wizyta u seksuologa dziecięcego? – Jeśli chcesz skonsultować problem z seksuologiem dziecięcym, dowiedz się, jak będzie wyglądać wizyta.

23 listopada 2020

Skóra, włosy i paznokcie – co jeść, by cieszyć się ich dobrą kondycją? Jak unikać błędów dietetycznych zwłaszcza podczas odchudzania?

17 listopada 2020

Problemy wieku dojrzewania – Z jakimi problemami zmaga się młodzież? Czy można im zapobiec? Jak pomóc nastolatkowi, który zmaga się z dojrzewaniem?

13 listopada 2020

Czy prokrastynacja jest skutkiem lenistwa? Co jeszcze może ją powodować? Jak z nią walczyć i do kogo się udać, by otrzymać fachową pomoc?

9 listopada 2020

Zapraszamy do lektury artykułu Dojrzewanie a seksualność, którego autorką jest Marta Zielińska.

5 listopada 2020

Czym jest awitaminoza i jak ją zdiagnozować? W jaki sposób zapobiec niedoborowi witamin w organizmie? Więcej na ten temat w artykule: Awitaminoza – zadbaj o zbilansowaną dietę.

26 października 2020

Jak radzić sobie z przewlekłym stresem? Czym jest przewlekły stres i w jaki sposób z nim walczyć? Czy zawsze niezbędna jest wizyta u psychologa?

21 października 2020

Jak powinna wyglądać dieta u osób z anemią? Produkty z wysoką zawartością żelaza to podstawa. Przeczytaj, jak się odżywiać i czego unikać.

16 października 2020

Życie seksualne w dobie Internetu – Jak się zmienia? W jakich kierunkach podąża internetowa aktywność seksualna? Jaką rolę pełni cyberseks? O tym w artykule autorstwa Marcina Walickiego.

6 października 2020

Starania o dziecko a problemy z seksem – Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z seksem podczas starań o dziecko? Jak je pokonać?

5 października 2020

Witamy w naszym Zespole Karolinę Langner, która jest psychologiem i psychoterapeutą prowadzącą psychoterapię w nurcie psychodynamicznym dla osób dorosłych. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

25 września 2020

Polecamy artykuł pod tytułem Satysfakcja seksualna, którego autorem jest Piotr Stasialovich. W artykule między innymi o tym, jak zdefiniować satysfakcję seksualną i w jaki sposób wpływa ona na ogólną satysfakcję z życia.

24 września 2020

Do naszego Zespołu dołącza Marcin Walicki – psycholog i seksuolog, który prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

22 września 2020

Rozważasz przejście na dietę wegańską? Niezależnie od pobudek, które Tobą kierują – warto dokładnie poznać wszystkie wady i zalety diety roślinnej. O nich w artykule Wegańska dieta – wady i zalety.

14 września 2020

Frustracja, stres i agresja – jak radzić sobie z izolacją? W jaki sposób pokonać frustrację i wykorzystać izolację do rozwoju wewnętrznego? Jak poradzić sobie ze stresem?

7 września 2020

Zaburzenia rozwoju dziecka – publikujemy artykuł na temat symptomów, które mogą świadczyć o wystąpieniu zaburzeń rozwojowych u dzieci.

29 sierpnia 2020

Miło nam obwieścić, że do naszego Zespołu dołącza Piotr Stasialovich – psycholog, seksuolog, psychotraumatolog i interwent kryzysowy. Prowadzi konsultacje i terapię dla osób dorosłych w języku polskim, a także w języku rosyjskim. Więcej informacji o jego kompetencjach i doświadczeniu w zakładce ZESPÓŁ.

26 sierpnia 2020

Nie wiesz, jaką stosować dietę na home office, by czuć się dobrze i mieć siłę do działania? Sprawdź, jakie produkty będą najlepsze. Poznaj szybkie i zdrowe przekąski.

21 sierpnia 2020

Zastanawiasz się, jak wygląda pierwsza wizyta u psychoterapeuty? W tym tekście wyjaśniamy, jak przebiega pierwsze spotkanie z psychoterapeutą i o co może Cię zapytać.

17 sierpnia 2020

Depresja – czym jest i czy zawsze łatwo ją zdiagnozować? Jakie są oznaki i symptomy depresji? Jakie są rodzaje zaburzeń depresyjnych? Jak leczyć depresję?

13 sierpnia 2020

W artykule Dieta dla cukrzyka staramy się wyjaśnić, jakie produkty jeść, a jakich unikać, by zatrzymać rozwój cukrzycy.

6 sierpnia 2020

Rozwój seksualny dzieci – jakie zachowania dziecka są zupełnie normalne, a które powinny wzbudzić naszą czujność? Kiedy i jak reagować? Podpowiadamy!

25 lipca 2020

Zmieniamy szatę graficzną naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że w nowej odsłonie będzie ona bardziej przyjazna i funkcjonalna!

22 lipca 2020

Dieta dla osób z nadwagą – w tym artykule omawiamy podstawowe zasady walki z otyłością oraz zalecenia dietetyczne dla osób walczących z nadwagą.

17 lipca 2020

Od dzisiaj Poradnia ma nowy, łatwiejszy do zapamiętania, numer telefonu: 500 504 600. Zapraszamy do kontaktu!

9 lipca 2020

Publikujemy nowy artykuł Jak rozwiązywać konflikty w związku? – a w nim między innymi o tym: Jakie są przyczyny konfliktów w związku? Co można zrobić, by im zapobiegać? Sprawdź, kiedy warto udać się do specjalisty i skorzystać z terapii dla par.

26 czerwca 2020

Nadpobudliwość u dzieci – w wielu rodzicach wzbudza obawy. Sprawdź, jakie mogą być jej przyczyny, jak pomóc dziecku i kiedy skorzystać z pomocy psychologa.

25 czerwca 2020

Czym jest awersja seksualna? W jaki sposób się objawia? Jakie mogą być jej przyczyny? Jak powinno się leczyć awersję seksualną? – o tym w artykule Awersja seksualna, którego autorem jest Michał Kopeć.

19 czerwca 2020

Dieta dla sportowców – Jakich zasad żywieniowych przestrzegać? Jakie są główne cele żywieniowe każdego sportowca? Podpowiadamy!

17 czerwca 2020

Do naszego Zespołu dołącza Michał Kopeć, psycholog-seksuolog, który pracuje z pacjentami doświadczającymi trudności związanych z seksualnością (dysfunkcje seksualne, zaburzenia preferencji seksualnych, trudności relacyjne i inne). Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

10 czerwca 2020

W związku ze świętem Bożego Ciała Poradnia będzie jutro (11 czerwca) nieczynna. Natomiast w kolejne dni przedłużonego weekendu pracujemy normalnie.

8 czerwca 2020

Orientacja seksualna u dzieci – w tym artykule staramy się wyjaśnić: Jakie czynniki mają na nią wpływ? Jak do niej podchodzić w sposób odpowiedni? Kiedy zgłosić się z dzieckiem do seksuologa dziecięcego?

5 czerwca 2020

Uzależnienie od pornografii – Co to jest? W którym momencie się zaczyna i po czym poznać, że jest się uzależnionym? Jak zwalczyć uzależnienie od pornografii?

20 maja 2020

Nieśmiałość u dzieci – w jakich sytuacjach wymaga konsultacji z psychologiem? Jakie czynniki wpływają na pogłębianie nieśmiałości u dzieci?

15 maja 2020

W artykule pt. Kwarantanna a depresja podejmujemy temat wpływu epidemii koronawirusa na naszą psychikę. Depresja nie boi się kwarantanny! Warto poprosić o pomoc psychologa w przypadku zaobserwowania objawów tej choroby u siebie bądź bliskiej osoby.

13 maja 2020

Przybliżamy temat: Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa? W tym artykule m.in. o tym, jak długo trwa wizyta, co dzieje się w trakcie wizyty oraz jak podjąć decyzję o terapii.

7 maja 2020

Polecamy do przeczytania artykuł Nadmierne zainteresowanie seksualnością u dzieci – a w nim piszemy między innymi o zaburzeniach w rozwoju psychoseksualnym dziecka oraz o tym, jakie zachowania seksualne u dzieci powinny budzić zaniepokojenie.

2 maja 2020

Miło nam poinformować, że w naszej Poradni można już płacić kartą płatniczą, zbliżeniowo przez telefon, a także blikiem.

30 kwietnia 2020

W długi weekend majowy Poradnia będzie nieczynna 1 maja (piątek) i 3 maja (niedziela), natomiast otwarta 2 maja (sobota). Natomiast przez cały ten czas będziemy do Państwa dyspozycji odbierając telefony i maile.

15 kwietnia 2020

Zapraszamy do lektury artykułu Zdrowa dieta dla dziecka – a w nim między innymi o tym, jak powinna wyglądać zdrowa dieta dla dziecka, jakimi zasadami należy kierować się w żywieniu dzieci oraz co dziecko powinno jeść, a jakich produktów unikać.

10 kwietnia 2020

W Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny (12-13 kwietnia) Poradnia będzie nieczynna. Życzymy wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiej Nocy!

3 kwietnia 2020

Publikujemy na naszej stronie nowy artykuł Anny Ciucias Kryzys niejeden ma wymiar – a w nim: Kogo może dotkąć kryzys? Jakie są jego następstwa? Jak zrozumieć, z czego się bierze? Jak i gdzie szukać pomocy? Czy kryzys można potraktować jako szansę?

31 marca 2020

Publikujemy nowy artykuł Wytrysk opóźniony autorstwa Karoliny Rosłan, a w nim między inymi odpowiedzi na pytania: Czym jest wytrysk opóźniony? Jak się objawia? Jakie są przyczyny jego występowania? W jaki sposób można leczyć wytrysk opóźniony?

30 marca 2020

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na konsultacje na odległość (przez Skype, przez telefon lub przez E-mail) wdrożyliśmy ułatwienie dotyczące dokonywania przelewów za te konsultacje. Dzięki platformie Przelewy24.pl możecie je Państwo teraz łatwo wykonywać klikając na link, który wysyłamy e-mailem po umówieniu konsultacji. Więcej szczegółów w zakładce POMOC ON-LINE.

18 marca 2020

Na czym polega psychoterapia? W tym artykule odpowiadamy na pytania: Jak wyglądają wizyty u psychoterapeuty? W czym może pomóc psychoterapia? Jakie są rodzaje psychoterapii?

11 marca 2020

Dieta na niedowagę – Skąd się bierze problem ze zbyt niską masą ciała? Jaka jest odpowiednia dieta na niedowagę? Jakie nawyki żywieniowe ułatwiają przybranie na wadze?

3 marca 2020

Problemy związane ze zdradą – w nowym artykule staramy się odpowiedzieć na pytania: Skąd się bierze potrzeba zdrady? Kiedy związek jest narażony na zdradę? Jak poradzić sobie ze zdradą? Czy da się poprawić relacje po zdradzie?

24 lutego 2020

Witamy w naszym zespole Martę Zielińską – która prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Pracuje zarówno z pacjentami indywidualnie jak i z parami, a także z dziećmi i młodzieżą. Szerzej na temat jej specjalizacji i doświadczenia w zakładce ZESPÓŁ.

13 lutego 2020

W artykule Uzależnienie od masturbacji – błahostka czy poważny problem? analizujemy problem uzależnienia od onanizmu. Czym się przejawia i jakie objawy tego uzależnienia powinny wzbudzić niepokój? Jak można skutecznie walczyć z uzależnieniem od masturbacji?

4 lutego 2020

Do naszego zespołu dołącza Karolina Rosłan, która prowadzi poradnictwo i konsultacje psychologicznych i seksuologicznych oraz terapię zaburzeń seksualnych. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

28 stycznia 2020

Publikujemy artykuł pod tytułem Pochwica – wstydliwy problem, który można pokonać – a w nim staramy się odpowiedzieć na pytania: Czym jest pochwica? Czym różni się pochwica pierwotna od wtórnej, psychoemocjonalna od organicznej? Jak można pokonać ten problem i gdzie szukać pomocy?

16 stycznia 2020

Czym są zaburzenia odżywiania u dzieci? Jakie sytuacje powinny wzbudzić czujność rodzica? Co powinien zrobić rodzic, gdy te zaburzenia dotykają jego dziecka? Na te pytania staramy się odpowiedzieć w nowym artykule Zaburzenia odżywiania u dzieci.

7 stycznia 2020

W nowym artykule pod tytułem Ekshibicjonizm dziecięcy odpowiadamy na pytania: Jakie przyczyny ma ekshibicjonizm dziecięcy? Co robić, kiedy dziecko rozbiera się w miejscu publicznym? Kiedy warto udać się do seksuologa dziecięcego?

Call Now Button