• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Aktualności z 2019 r.

30 grudnia 2019 r.

W dniu 1 stycznia Poradnia będzie nieczynna. Szczęśliwego Nowego Roku!

27 grudnia 2019 r.

Publikujemy nowy artykuł pod tytułem Dyspareunia – a w nim o tym, jak radzić sobie z dyspareunią, dysfunkcją seksualną, która objawia się odczuwaniem bólu podczas stosunku.

22 grudnia 2019 r.

W Wigilię oraz w pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia Poradnia będzie nieczynna. Życzymy wszystkim ciepłych i serdecznych Świąt Bożego Narodzenia!

21 grudnia 2019 r.

W nowym artykule staramy się odpowiedzieć na pytanie: Jak poprawić relacje z najbliższymi? – Dlaczego w ogóle dochodzi do psucia relacji między najbliższymi sobie osobami? Jaką rolę ma w tym czas jaki mamy dla bliskich? Jakie są sposoby naprawienia relacji?

17 grudnia 2019 r.

Do naszego zespołu dołączyła Anna Ciucias, psycholożka prowadząca konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Zajmuje się także interwencją kryzysową oraz psychoedukacją i szeroko rozumianymi kryzysami. Oprócz dorosłych, pracuje także z młodzieżą. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

9 grudnia 2019 r.

Publikujemy artykuł Jak wygląda terapia par u seksuologa? Odpowiadamy w nim między innymi na pytania: Na czym polega terapia par u seksuologa? Jaki jest czas trwania jednej wizyty i jaka jest ich częstotliwość? Jak wygląda przebieg spotkania? Zapraszamy do lektury.

2 grudnia 2019 r.

Jak reagować na problemy z koncentracją u dzieci? Jakie są rodzaje tych problemów i skąd się biorą? Czy deficyt uwagi może być objawem większych problemów? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule Problemy z koncentracją u dzieci.

26 listopada 2019 r.

Publikujemy nowy artykuł: Komunikacja w związku – jak ją poprawić? a w nim: Co jest kluczem do dobrej komunikacji w związku? Jak nauczyć się rozmawiać? Czy za zasada „najpierw pomyśl, potem mów” sprawdza się w komunikacji z partnerem?

20 listopada 2019 r.

W nowym artykule o masturbacji dziecięcej staramy się wyjaśnić, jakie są rodzaje takich zachowań u dzieci (jak je zakwalifikować), czy poszczególne rodzaje masturbacji można uznać za prawidłowy etap w rozwoju dziecka, jak powinni reagować rodzice w poszczególnych przypadkach oraz w jakich sytuacjach warto skorzystać z pomocy specjalisty.

14 listopada 2019 r.

W nowym artykule odpowiadamy na pytanie: Kiedy warto podjąć terapię małżeńską? – w nim także o motywacji jako niezbędnym warunku podjęcia takiej terapii oraz o często zgłaszanych problemach i sposobach ich rozwiązania.

16 października 2019 r.

Zapraszamy do lektury nowego artykułu: Dziecko u psychologa. W artykule między innymi poruszamy kwestie tego, kiedy warto udać się z dzieckiem do psychologa oraz jak wygląda wizyta.

6 października 2019 r.

W zakładce „Artykuły” publikujemy nowy artykuł pod tytułem Jak się rozwieść nie krzywdząc dzieci? a w nim między innymi o tym, jak wygląda rozstanie rodziców z perspektywy dziecka, jak może ono wpłynąć na jego zachowanie oraz co można zrobić, a czego unikać, żeby rozwód nie krzywdził dzieci.

20 sierpnia 2019 r.

Zachęcamy do lektury artykułu pod tytułem „Edukacja seksualna a seksualizacja” autorstwa Magdaleny Ogieniewskiej-Małeckiej.

14 sierpnia 2019 r.

W związku ze Świętem Wojska Polskiego Poradnia będzie jutro (15 sierpnia 2019 r.) nieczynna.

5 lipca 2019 r.

Witamy w naszym Zespole nową osobę – Magdalenę Ogieniewską-Małecką, która jest psychologiem i terapeutą zaburzeń seksualnych.

30 kwietnia 2019 r.

1 maja i 3 maja Poradnia będzie zamknięta, natomiast w pozostałe dni długiego weekendu pracujemy normalnie.

19 kwietnia 2019 r.

W Święta, od 20 do 22 kwietnia 2019 r., Poradnia będzie nieczynna. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Call Now Button