• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Aktualności z 2018 r.

31 grudnia 2018 r.

W dniu jutrzejszym, 1 stycznia 2019 r. nasza Poradnia będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie od 2 stycznia i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

24 grudnia 2018 r.

W czasie świąt Bożego Narodzenia Poradnia będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie od czwartku 27 grudnia, a dziś życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

5 grudnia 2018 r.

W sekcji artykułów opublikowaliśmy tekst pod tytułem Wytrysk przedwczesny jako najczęstsze zaburzenie seksualne u mężczyzn, którego autorką jest Mirella Stolarek. Poruszone w nim zostały kwestie dotyczącego tego, jakiej grupy przede wszystkim dotyczy omawiany problem, w jaki sposób następuje jego rozpoznanie oraz jakie są metody jego leczenia. Zapraszamy do lektury!

9 listopada 2018 r.

W niedzielę 11 listopada Poradnia będzie nieczynna.

30 października 2018 r.

W związku ze Świętem Zmarłych Poradnia będzie nieczynna w dniu 1 listopada. Natomiast od 2 listopada pracujemy normalnie.

25 października 2018 r.

Miło nam powitać w naszym zespole Mirellę Stolarek, która jest psychologiem i seksuologiem i zajmuje się prowadzeniem konsultacji i terapii. Pracuje indywidualnie oraz z parami, a także pomaga dzieciom. Więcej informacji w zakładce ZESPÓŁ.

25 września 2018 r.

Publikujemy nowy artykuł: Dieta a erekcja. Dotyczy on związku pomiędzy niewłaściwym odżywianiem się a zaburzeniami erekcji u mężczyzn oraz zawiera porady, w jaki sposób komponować dietę, aby niwelować ten problem.

30 sierpnia 2018 r.

Na naszej stronie ukazał się nowy artykuł: Przyczyny zaburzeń erekcji, w którym omówione zostały najważniejsze źródła tego problemu. Zapraszamy do lektury.

27 lipca 2018 r.

Zapraszamy do przeczytania artykułu, którego tematem jest terapia par u seksuologa.

22 maja 2018 r.

Zapraszamy do lektury nowego artykułu „Lęk paniczny a psychoterapia” autorstwa Kariny Pizoń. Dotyczy on lęku panicznego, jego przyczyn, a także roli terapii poznawczo-behawioralnej w radzeniu sobie z tego rodzaju problemami.

20 kwietnia 2018 r.

Publikujemy nowy artykuł autorstwa Kamili Jakubiak-Leńczuk, pt. „Radzenie sobie z emocjami” – w którym między innymi poruszane są kwestie inteligencji emocjonalnej, odpowiedniego nazywania emocji oraz sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami.

13 kwietnia 2018 r.

Do naszego Zespołu dołączyła Karina Pizoń – psycholog i psychoterapeuta, która prowadzi psychoterapię oraz udziela porad i konsultacji. Więcej informacji o zakresie jej specjalizacji oraz doświadczenia w zakładce ZESPÓŁ.

29 marca 2018 r.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w dniach od 30 marca do 1 kwietnia Poradnia będzie nieczynna.

26 stycznia 2018 r.

Nasza strona zmieniła szatę graficzną. Mamy nadzieję, że będzie teraz bardziej przejrzysta i użyteczna. Szczególnie polecamy zaprojektowaną na nowo podstronę ARTYKUŁY.

Call Now Button