• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Aktualności z 2017 r.

29 grudnia 2017 r.
W Sylwestra i Nowy Rok Poradnia będzie zamknięta. Szczęśliwego Nowego Roku!

22 grudnia 2017 r.
W dniach 23-26 grudnia Poradnia będzie nieczynna. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

21 grudnia 2017 r.
Na naszej stronie ukazał się artykuł Kamili Jakubiak-Leńczuk pt. Zaburzenia erekcji a psychoterapia. Zapraszamy do lektury.

12 grudnia 2017 r.
Do Poradni dołączyła Kamila Jakubiak-Leńczuk – psycholog-seksuolog, która prowadzi terapię oraz konsultacje dla osób indywidualnych, a także dla par i małżeństw. Więcej informacji na temat jej specjalizacji i doświadczenia zawodowego po tym linkiem.

6 listopada 2017 r.

Na naszej stronie (w zakładce ARTYKUŁY) ukazał się nowy artykuł autorstwa Moniki Kaszuby pod tytułem „Czy da się zaplanować życie seksualne?”.

13 października 2017 r.
Zapraszamy do lektury artykułu na temat aseksualizmu (link),  którego autorką jest Magdalena Hasiuk.

22 września 2017 r.
Do Poradni dołączyła Monika Kaszuba – psycholog-seksuolog, która prowadzi terapię indywidualną, terapię par, terapię rodzinną oraz terapię dzieci i młodzieży, a także jest doulą – prowadzi całościową opiekę okołoporodową oraz przygotowuje rodziców do nowej roli.

13 września 2017 r.

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła Magdalena Hasiuk – psycholog-seksuolog, która w swojej pracy stosuje metody nurtu systemowego. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym, psychoterapią oraz terapią zaburzeń seksualnych. Prowadzi także terapię par i małżeństw oraz pomaga dzieciom.

10 sierpnia 2017 r.

W nadchodzący przedłużony weekend Poradnia będzie czynna normalnie – poza wtorkiem 15 sierpnia (Święto Wojska Polskiego), kiedy nie pracujemy.

4 sierpnia 2017 r.

Utworzyliśmy nową podstronę, na której można się zapoznać z rodzajem wsparcia, które świadczy seksuolog dziecięcy w zakresie rozwiązywania problemów występujących u dzieci i młodzieży.

29 lipca 2017 r.
Dziś rusza anglojęzyczna wersja naszej strony, dostępna pod linkiem Psychologist Sexologist Waraw – Poradnia „HARMONIA”, a także po kliknięciu na flagę brytyjską w lewym górnym rogu ekranu. Oprócz strony głównej w wersji angielskiej dostępne są także najważniejsze podstrony.

20 lipca 2017 r.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem udostępniamy możliwość zapisania się do psychologa lub seksuologa na wizyty prowadzone w języku angielskim – zarówno na wizyty indywidualne, jak i dla par.

14 czerwca 2017 r.
W dniu 15 czerwca (Boże Ciało) Poradnia będzie nieczynna, ale w pozostałe dni weekenu (16-18 czerwca) pracujemy normalnie. Zapraszamy.

9 maja 2017 r.
Zapraszamy do lektury nowego artykułu opublikowanego na naszej stronie – „Uzależnienie od cyberseksu” autorstwa Marcina Drzewieckiego. W artykule przeczytać można m.in. jakie są przyczyny tego uzależnienia i jak je przezwyciężyć.

8 maja 2017 r.
Do naszego zespołu dołączył Marcin Drzewiecki. Jest psychologiem-seksuologiem, prowadzi konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zarówno dla osób indywidualnych, jak też dla par i małżeństw.

28 kwietnia 2017 r.

W związku z długim weekendem majowym Poradnia od niedzieli (30 kwietnia) do środy (3 maja) włącznie będzie nieczynna. Życzymy miłego weekendu.

25 kwietnia 2017 r.

Na naszej stronie pojawiła się nowa podstrona: ARTYKUŁY, na której publikować będziemy artykuły napisane przez naszych specjalistów. Jako pierwszy publikujemy artykuł zatytułowany „Trudna sztuka samodzielnego decydowania”, autorstwa Sylwii Michalczewskiej. Zapraszamy do lektury.

13 kwietnia 2017 r.
Do naszego zespołu dołączyła Sylwia Michalczewska. Jest psychologiem i seksuologiem oraz psychologiem dziecięcym. Prowadzi konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zarówno osób dorosłych, par i małżeństw, jak również dzieci i młodzieży. Więcej informacji w podstronie ZESPÓŁ.

22 lutego 2017 r.
Mamy przyjemność powitać w naszym zespole Joannę Moczulską-Rogowską. Jest psychologiem, psychoterapeutką, seksuologiem klinicznym w trakcie certyfikacji. Zajmuje się psychoterapią, pomocą psychologiczną oraz terapią seksualną osób dorosłych, par i małżeństw. Więcej informacji na temat jej specjalizacji i doświadczenia w zakładce ZESPÓŁ.

24 stycznia 2017 r.
Niezmiernie miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła nowa osoba: Marta Osińska-Białczyk. Jest psychologiem i seksuologiem, prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz w ramach Terapii Schematu. Więcej informacji na jej temat w zakładce ZESPÓŁ.

2 stycznia 2017 r.
Z dniem dzisiejszym Poradnia zmienia swoją siedzibę. Na szczęście nie przeprowadzamy się daleko – do budynku obok. Nasz nowy adres: Aleje Jerozolimskie 91, 5 piętro, lokal 505.

Call Now Button