• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Nadia Urbańska

Nadia Urbańska

Nadia Urbańska jest psychologiem i seksuologiem, prowadzi konsultację psychologiczne, seksuologiczne oraz terapię zaburzeń seksualnych. Pracuje z pacjentami indywidualnymi oraz z parami, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu i rozwiązaniu swoich trudności natury psychicznej i seksuologicznej powodujących cierpienie czy dyskomfort w codziennym życiu. Prowadzi również konsultacje z rodzicami, którzy chcą omówić zachowania seksualne swoich dzieci.

Wykształcenie z zakresu psychologii klinicznej zdobyła podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz z zakresu seksuologii klinicznej podczas studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie kliniczne zdobywała w głównej mierze w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Szpitalu Bródnowskim i Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, do każdej osoby podchodzi indywidualnie i z szacunkiem. Szczególne znaczenie ma dla niej budowanie empatycznej i szczerej relacji z pacjentem. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Ukończone szkoły
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w:
  • Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
  • Szpitalu Bródnowskim w Warszawie,
  • Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.
Dyplomy i certyfikaty
Call Now Button