• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

  • Polish
  • English

Psychologist Online

Chcesz zasięgnąć porady psychologa, ale nie masz czasu, aby umówić się na wizytę w gabinecie? Zapraszamy na konsultacje, które możesz uzyskać nie wychodząc z domu.

Od dłuższego czasu zmagasz się z napięciem emocjonalnym? Trudno Ci poradzić sobie z niedawną stratą? A może po prostu chcesz podnieść swoją jakość życia i pozbyć się przytłaczających problemów natury psychologicznej? W Poradni Harmonia możesz skorzystać z wizyty u psychologa online bez wychodzenia z domu.

Jeśli nie masz czasu lub z jakichś względów nie możesz spotkać się ze specjalistą osobiście, odpowiednią konsultację zapewni psycholog online. Jest to również rozwiązanie dla osób ceniących sobie dyskrecję lub chcących pozostać anonimowymi. Korzystaj z domowego komfortu podczas spotkania – możesz skomunikować się z nami za pomocą Skype, e-maila lub telefonu. Każda z tych form kontaktu pomoże Ci uzyskać natychmiastową pomoc i wsparcie.

Psycholog online – uporaj się z osobistymi problemami

Jeśli czujesz, że ilość obowiązków Cię przytłacza lub zmagasz się z wieloma trudnościami natury psychologicznej, psycholog online pomoże Ci uporać się z Twoimi problemami. Przepracuje z Tobą traumy i lęki oraz zaproponuje taki plan terapii, który będzie adekwatny do potrzeb. Czat z psychologiem to forma kontaktu, która nie wymaga od Ciebie stawiania się w gabinecie – cała rozmowa może rozegrać się przez telefon, email lub Skype. Porady psychologa zostaną udzielone z poszanowaniem Twojej prywatności – Ty decydujesz o tym, w jaki sposób kontaktujesz się ze specjalistą. Psycholog online pomoże Ci niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Podaruj sobie komfort podczas każdej rozmowy i uzyskaj profesjonalną pomoc nawet w swoim domu!

Psycholog online – w jakich przypadkach Ci pomoże

Jeśli często doświadczasz napięcia nerwowego lub obserwujesz u siebie inne objawy braku równowagi psychicznej, z pewnością harmonię pomoże Ci wprowadzić w życie empatyczny psychoterapeuta. Skype, telefon i email to najpopularniejsze formy kontaktu – psycholog online pomoże Ci w ten sposób poradzić sobie z:

 • Brakiem motywacji do działania, chandrą, depresją,
 • Lękiem, stresem i napięciem nerwowym,
 • Utratą bliskiej osoby, rozwodem,
 • Psychologicznymi aspektami chorób fizycznych,
 • Nałogami,
 • Problemami w relacjach z innymi ludźmi,
 • Zaburzeniami jedzenia,
 • Trudnościami wychowawczymi oraz w relacjach z dzieckiem.

Psycholog online – chat ze specjalistą

Czat z psychologiem to wygodna forma konsultacji – nasi specjaliści gwarantują nie tylko poszanowanie Twojej prywatności i pełną anonimowość, ale również specjalistyczną pomoc z odpowiedniego zakresu. Wizyta może odbyć się w komfortowym dla Ciebie otoczeniu – we własnym domu. Psychoterapeuta Skype to tylko jedna z opcji – jeśli nie odpowiada Ci chat wideo, możesz również skonsultować się za pomocą emaila. Forma pisana również Ci nie odpowiada i wolisz porozmawiać o swoim problemie? Równie skuteczne będą porady psychologa przez telefon.

Pomoc w każdej chwili – psycholog online

Psycholog online okaże wsparcie w nawet najtrudniejszej sytuacji, zapewniając komfort i dyskrecję każdemu pacjentowi. Specjalista wysłucha Cię i pomoże lepiej zrozumieć samego siebie. Po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań postawi diagnozę i wskaże, w jakim obszarze najlepiej zacząć terapię i jaki będzie jej cel. Tematy, które poruszysz podczas konsultacji z psychologiem online zależą tylko od Ciebie. Jeden z naszych specjalistów pokieruje Cię tak, by możliwe było wprowadzenie zmian w Twoim życiu. Ufamy, że taka forma kontaktu przełamie barierę i ułatwi Ci zaufanie nam. Psycholog online pomoże również uzyskać pomoc dla Twojego dziecka, którego problemów nie należy bagatelizować.

Konsultacje telefoniczne

Zaletą konsultacji telefonicznych jest dyskrecja i wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i możesz zadać specjaliście pytania, które Cię nurtują.

 1. Zadzwoń 500 504 600 lub napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) i umów się na konsultację podając swój numer telefonu oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj

  • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
  • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
  • Skonsultujesz się ze specjalistą przez telefon w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.

  Konsultacje przez E-mail

  Zaletą formy e-mailowej jest to, że bez wychodzenia z domu możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania
  oraz uzyskać informacje na temat opisanych problemów.

  1. Opisz swój problem w mailu – własnymi słowami lub uwzględniając poniższe podpunkty:
   • Wiek
   • Płeć
   • Co stanowi problem?
   • Od Kiedy obserwujesz pojawienie się problemu?
   • W jakich sytuacjach występuje oraz czy są sytuacje kiedy się nie pojawia?
   • Jak dotychczas radziłeś sobie z problemem?
  2. Wyślij maila na adres: pomoc@poradnia-harmonia.pl oraz wskaż adres na który chcesz otrzymać odpowiedź. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko albo pseudonim). Zamiast wysyłać maila możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

   • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
   • Czekaj na odpowiedź na podany przez Ciebie adres e-mailowy najpóźniej 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. Opłata zostanie zwrócona tylko i wyłącznie w przypadku braku odpowiedzi od specjalisty.

   Konsultacje przez Skype

   Zaletą konsultacji przez Skype jest to, że jest równie efektywna jak w gabinecie.
   Zapewnia kontakt wzrokowy specjalisty z pacjentem, ale nie musisz w ogóle ruszać się z domu.

   1. Napisz do nas (na adres pomoc@poradnia-harmonia.pl) lub zadzwoń 500 504 600 i umów się na konsultację podając swój kontakt na Skypie oraz imię i nazwisko (albo pseudonim). Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.

    • Otrzymasz od nas maila z linkiem do dokonania wpłaty poprzez serwis Przelewy24.pl.
    • Możesz odwołać konsultację (mailowo lub telefonicznie) lub przenieść ją na inny termin na co najmniej 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. W sytuacji odwołania konsultacji zwrócimy przelaną przez Ciebie kwotę. Natomiast nie ma możliwości odwołania konsultacji lub przeniesienia jej na inny termin na mniej niż 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem – w takim przypadku zapłacona kwota nie zostanie zwrócona.
    • Skonsultujesz się ze specjalistą przez Skype w umówionym wcześniej terminie. Konsultacja trwa tyle, ile zwykła wizyta w gabinecie – 50 minut.
    Call Now Button