• Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

    • polski

Marta Ścibiorska

Marta Ścibiorska

Marta Ścibiorska jest dietetykiem i dyplomowanym psychodietetykiem, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tworzy plany żywieniowe dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta w oparciu o najnowszą wiedzę i doniesienia naukowe.

W swojej pracy kieruje się przekonaniem, że podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych, ale wszystkie zmiany dostosowuje do potrzeb i możliwości podopiecznych. Nawet najdoskonalszy jadłospis nie przyniesie korzyści, jeśli nie zlikwiduje się przyczyny problemu, dlatego zawsze – wspólnie z pacjentem- stara się do niej dotrzeć.

Przyjmuje osoby w każdym wieku, specjalizuje się w dietetyce pediatrycznej, żywieniu w okresie ciąży i laktacji oraz pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania  (anoreksja, bulimia, ortoreksja, bigoreksja, otyłość).

W swojej pracy łączy wiedzę i umiejętności z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki, co pozwala na holistyczne spojrzenie na każdego pacjenta. Wszak psychika i odżywianie są ze sobą połączone nierozerwalnie. Jej celem jest pokazanie podopiecznym, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne i nijakie, nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniami, a pozornie niewielkie zmiany mogą przynieść ogromne korzyści.

Ukończone szkoły
  • Uniwersytet Łódzki, studia magisterskie na kierunku Psychologia,
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe na kierunku Psychologia śledcza w praktyce operacyjnej i procesowej,
  • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, studia podyplomowe z seksuologii klinicznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w:
  • Fundacji Centrum Praw Kobiet,
  • Zespole do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.
Dyplomy i certyfikaty
Call Now Button